Bagira: Csodállatos hely, gyenge ételekkel - Thermal Hotel Visegrád Visegrád

5. helyezett a 17 visegrádi szállás közül

Csodállatos hely, gyenge ételekkel

2018. novemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. december 12. - 3 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Tökéletes hely. Szoba nagysága, berendezése, ágy kényelme, több, mint kiváló. Hotel elrendezése tökéletes, wellness részleg tágas, sok medencével, mindenféle hőfokkal télen is 2 kinti medencével! Szaunák bősége, minden mindenhol megtalálható és ott, ahol kell. Viszont az étkezés nekem nagyon negatív volt ehhez a színvonalhoz. Kínálat is gyenge, reggelinél minden meleg étel hideg.. Választék a vacsoránál sem sok, 8 óra körül már a húsételek kihűltek, kiszáradtak. A frissen és melegen tartás valamiért nem az igazi. A magas árhoz a szálloda színvonala megvan, viszont az étkezés alatta van.

Ár / érték arány: Átlagos
Étkezés: Átlagos
Elhelyezkedés:

Szeretnéd követni Bagira felhasználót?    Igen

Thermal Hotel Visegrád Visegrád
2025 Visegrád
Lepence völgy 2.

2019. május 1.
Minden rendben volt, nagyon kedves volt a személyzet. Az ételek is nagyon finomak voltak, de a gyerekek - pedig nem válogatósak - nehezen találtak maguknak vacsorára a fogukra valót. Az ágymatrac nekünk picit puha volt, ami persze nem a szálloda hibája, egyébként a szobák tiszták, szépek voltak....

2019. április 8.
Kitűnő választás gyermekes családoknak is.Gyermek barát személyzet,udvarias kiszolgálás,medencék minden korosztálynak,játszó szoba,sokféle szauna,kitűnő hely.Az ételválaszték is kiváló.

2019. március 25.
Szép környezetben káprázatos kilátással a személyzet önzetlensége ami hozzájárul ahhoz, hogy pihenni és kikapcsolódni tudjon aki ezt a Hotelt válassza.

Thermal Hotel Visegrád, Visegrád kiemelt csomagajánlatai
 - Legjobb ár (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 17.900 - 26.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg, játszóház használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2018-09-01 - 2019-08-31
 - Örökifjak - kizárólag 62 éven felülieknek! (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 15.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sportanimációs programokkal, gyermekprogramokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2018-09-01 - 2019-06-30
 - Visegrádi pihenés (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 20.048 - 29.648,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, programokkal, játszóház használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2018-09-01 - 2019-08-31