linda59: Gyönyörű szálloda a Dunakanyarban - Thermal Hotel Visegrád Visegrád

Thermal Hotel Visegrád Visegrád értékelése
4. helyezett a 17 visegrádi szállás közül

Gyönyörű szálloda a Dunakanyarban

2019. februárban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. február 13.
Profizmus minden téren, kényelem, luxus, a legjobb szálloda a legszebb helyen. Itt tényleg minden és mindenki a vendégek kényelmét szolgálja, igazi feltöltődést jelent.
Budapestről könnyen és rövid idő alatt elérhető. A Dunakanyar látványa, a környezet, a csend és nyugalom, a minden igényt kielégítő wellness szolgáltatások, az ami miatt minden évben ellátogatok ebbe a szállodába, már több mint 10 éve.
Aki egyszer ide eljön, biztos, hogy még visszatér.
Üdv.Linda

Szeretnéd követni linda59 felhasználót?    Igen

Thermal Hotel Visegrád Visegrád
2025 Visegrád
Lepence völgy 2.

2019. február 26.
Több éve járunk már ebbea hotelbe, mindig jó élményekkel távozunk. Kislányként is imádtam és felnőttként is nagyszerű kikapcsolódási lehetőség. A wellness részleg felszerelt és tiszta. A reggeli és vacsora mindig bőséges és finom. A szobák tisztá és kényelmesek, meglepően csendes volt a teltház...

2019. február 23.
Extra piros pont a reggelinél a többféle növényi tej, valamint a paleo süteményekért. A reggeli kávéért szintén külön dicséret jár, nem a szokásos vízízű automata kávét kaptuk, hanem VALÓDI kávét. Reggeli/vacsora kínálat nagyon jó, a diétázók is megtalálják a kedvükre való ételeket.

2018. december 12.
Tökéletes hely. Szoba nagysága, berendezése, ágy kényelme, több, mint kiváló. Hotel elrendezése tökéletes, wellness részleg tágas, sok medencével, mindenféle hőfokkal télen is 2 kinti medencével! Szaunák bősége, minden mindenhol megtalálható és ott, ahol kell. Viszont az étkezés nekem nagyon...

Thermal Hotel Visegrád, Visegrád kiemelt csomagajánlatai
 - Legjobb ár (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 17.900 - 22.650,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg, játszóház használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2018-09-01 - 2019-08-31
 - Örökifjak - kizárólag 62 éven felülieknek! (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 15.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sportanimációs programokkal, gyermekprogramokkal, vasalószoba használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2018-09-01 - 2019-06-30
 - Visegrádi vasárnap (1 éjszaka)
1 éjszaka 28.900,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sportprogramokkal, késői kijelentkezéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2018-09-01 - 2019-06-30