Esztiii: Csalódás - Thermal Hotel Visegrád Visegrád

Thermal Hotel Visegrád Visegrád értékelése
4. helyezett a 17 visegrádi szállás közül

Győr

Nem ajánlom a helyet másoknak!

Csalódás

2019. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. október 15.
Sajnálom, de nekem ez elég gyenge más négycsillagos szállodához képest. Több okból is. Kicsi wellnesstér, amit nem takarítanak folyamatosan. Vízben és koszban kell mászkálni egész nap. A wellnessen kapott törölközők 3 naponkénti cseréjével sem értettünk egyet. Természetesen a szobában ez rendben van, hogy a környezetszennyezés miatt nem cserélik minden nap, de a medencetérnél ülhetsz egész nap a vizes törölközőn, ami két fürdőzés között meg sem tud száradni.Az élménymedence vize hideg, hűvösebb időben nem kellemes a kinti fürdőzés. Gyenge vacsora és ebéd,a reggelinél ihatatlan gépi kávé, szintén minősíthetetlen gyümölcslé. A szoba berendezése is kopottas, a terasz koszos. Arról nem beszélve, hogy a szoba tele volt büdösbogárral.
Nekem óriási csalódás volt a hotel, sokkal többet vártunk ennyi pénzért!!!!

Ennyire tetszett: Átlagos

Thermal Hotel Visegrád Visegrád
2025 Visegrád
Lepence völgy 2.

2019. október 24.
Remek kiszolgálás! Ízletes és változatos ételek. A szaunamesterek profik és segítőkészek. Az egész komplexum tiszta és rendezett volt. -egyedüli negatívum ( kisbetűs) a tepidáriumban a pihenő ágyak kényelmetlenek. Legközelebb is jövünk!! Fiatal pár(62+)

2019. szeptember 26.
Másodszor jártunk itt a párommal. Ugyan az a kiszolgás és kényelem várt minket mint 4 évvel ezelőtt. A wellness részleg szuper. Az étterem hangulatos a felszolgálók udvariasak, segítőkészek. Köszönjük, hogy itt lehettünk. :)

2019. szeptember 21.
Nagyon szép maga a hotel, a szolgáltatások praktikusak, nekem leginkább a wellness részleg tetszett, mivel nagyon szeretek fürödni, Az étkezés osztályon felüli volt, a szobában is nagyon jól lehetett pihenni, bár az ebéd lehetőséget egy kicsit "borsosnak" találtam, ezért a városban ebédeltünk.

Thermal Hotel Visegrád, Visegrád kiemelt csomagajánlatai
 - Legjobb ár (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 18.900 - 25.400,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg, játszóház használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2018-09-01 - 2020-03-31
 - Örökifjak - kizárólag 62 éven felülieknek! (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 16.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sportanimációs programokkal, gyermekprogramokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2018-09-01 - 2020-03-31
 - Visegrádi vasárnap (1 éjszaka)
2 nap/1 éjszaka 29.900,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sportprogramokkal, késői kijelentkezéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-09-01 - 2020-03-31