Editmami: Végre nyaralunk - Thermal Hotel Visegrád Visegrád

Thermal Hotel Visegrád Visegrád értékelése
1. helyezett a 17 visegrádi szállás közül

Végre nyaralunk

2021. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2021. május 31.
Végre másfél év kihagyás után meglátogathattuk kedvenc wellness hotelünket.A személyzet továbbra is nagyon kedves, segítőkész. Szerencsénkre kevesen voltak és igy teljesen biztonságosan fürdőzhettünk. Remek szaunna felőntések, kiváló mesterekkel.
A remek napsütéses idő is kedvezett a várva várt lubickoláshoz.
Mindenkinek ajánljuk e remek helyet.

Szeretnéd követni Editmami felhasználót?    Igen

Thermal Hotel Visegrád Visegrád
2025 Visegrád
Lepence völgy 2.

2021. május 17.
Negyedszerre tértünk vissza, és nem utoljára. Stabil minőség minden területen.

2020. november 1.
Nagyon jól éreztük magunkat! Ízletes ételek, tiszta szoba, kedves személyzet. Kiemelném az animátort, aki a nap minden szakában programokkal látta el a gyerekeket. A szaunamesterek közül pedig keressétek Tibit, Ő a legjobb! Szívesen visszamennénk.

2020. október 28.
Szerettünk volna ebédelni de nem voltak árak. Egy napos szabadidőmben csak vellness szolgáltatás? Nem voltak árak. Szerettünk volna biliárdozni.A lift ajtóban nem a legjobb játszani! Ezek csak megjegyzések! Mindennel meg voltunk elégedve!!!

Thermal Hotel Visegrád, Visegrád kiemelt csomagajánlatai
 - Legjobb ár (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 18.545 - 56.323,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg, játszóház használattal, parkolással
Érvényes: 2021-05-10 - 2022-06-30
 - Visegrádi pihenés (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 20.605 - 62.582,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, programokkal, játszóház használattal, parkolással
Érvényes: 2021-05-10 - 2022-06-30
 - Karácsony (min. 3 éj)
4 nap/3 éjszaka 29.222,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, gyermek és felnőtt programokkal, parkolással
Érvényes: 2021-12-22 - 2021-12-27