4,8
városi Termálfürdő közül
Termálfürdő

Lepence Spa Visegrád bemutatkozása

A Lepence Spa a Thermal Hotel Visegrád****superior szálloda egyedi hangulatú wellness részlege, mely tökéletes lehetőséget nyújt a teljes kikapcsolódásra. A szálloda vendégein kívül külsős fürdőzőket is sok szeretettel várnak. A 3000m2 alapterületű fürdőközpontban 7 medence található.

Patak Park Hotel Visegrád - Napi ár félpanzióval
Napi ár félpanzióval
2025.02.01-ig
Patak Park Hotel Visegrád

Lepence Spa Visegrád vélemények

Érdekes 2016. április 9.gyerekekkel járt itt
Gyermekbarát a wellnes részlege. Szaunák ,medencék nagyon igényesek. Jó ,hogy nem csak szállodai tartózkodáskor lehet csak igénybevenni a wellnes fürdőt. Már töltöttünk itt a párommal 4 napot ,akkor is nagyon meg voltunk elégedve a kiszolgálással. Bátran ajánlom másoknak is. Gyönyörű a környezet,különösen nyári időszakban az Acapulco medence működésekor .
Az értékeléseket az Ittjártam.hu felhasználói írták, és nem feltétlenül tükrözik az Ittjártam.hu véleményét. Az átlag számításánál figyelembe vettünk 31 darab olyan értékelést is, melyet szöveg nélkül, csak pontozással adtak le partneroldalukon, a szallasvadasz.hu-n.