Kantár Fogadó Étterem Vitnyéd
9371 Vitnyéd, Dózsa György u. 2.

Kantár Fogadó Étterem Vitnyéd a térképen

Szállások Vitnyéd városában
Wellness csomagok Vitnyéd városában

Kantár Fogadó Étterem Vitnyéd vélemények

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 1.
Mint a jó falatok szakértője, s egykor szakács is, előre féltem, hogy megkérdezi a felszolgáló: hogy ízlett? Két személyről, s gyors, megkésett vasárnapi szükségétkezés volt a cél. Ha ezt vesszük, betöltötte az űrt. Szakmailag jó és friss mirelit sűlt burgonya.

2019. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. július 29.
Egy szombati kirándulásról hazafelé betértünk egy ebédre. Az út mellett jól megközelíthető, bőven van parkoló hely, még árnyákos rész is volt a fák alatt. A pincérek gyorsan jöttek. Az étlapról bőségesen lehet választani és hamar kihozták a megrendelt 2 személyes tálat, ami finom volt. Az előtérben azért lehetett volna ablakot nyitni, így kissé levegőtlen volt a helység.

Kieft TOP étteremértékelő
2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 29.
Sokszor elmentünk már az étterem előtti úton és mindig szóba került, hogy egyszer megállunk itt. Nos, nem csalódtunk, igazi út menti csárda hangulattal, ízletes ételekkel, gyors, de kissé fásult, rutinból lezavart kiszolgálással. Nem kell a helyet túlértékelni, amit vár az ember egy út széli magyaros csárdától, azt az átlagnál magasabb szinten hozza.

2016. októberben, családjával járt itt
Értékelt: 2017. június 9.
Igazi útmenti fogadó hangulat. Itt mindig van autó a parkolóban, ez már egy előzetes mérce is lehet. A hagyományos ételválasztékhoz vállalható árfekvés tartozik. A kiszolgálásra nem lehet panasz, a pincérek udvariasak, gyorsak és tájékozottak. Nálunk fontos szempont a kenyér minősége és frissessége, itt ez is kifogástalan. Útközben megéhezőknek jó választás.

2016. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 18.
Szállásunkra tartva álltunk meg a Kantár Fogadónál. Saját parkoló, mutatós porta. A fogadtatás nagyon kedves, beöltözött udvarias, szolgálatkész pincérek. Tiszta, rendezett, faragott bútorú, népi hangulatot árasztó külső terasz és azonos stílusú, világos belső tér fogadott. Gazdag étlapon mindenki talál kedvére valót. A kiszolgálás gyors, szakszerű.

2016. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. május 8. - 1 látogató hasznosnak vélte
Egy szombati ausztriai kiruccanásból hazafelé, fáradtan, és még hosszú út előtt állva, vacsorahelyet kerestünk az autóban utazva. Mivel a környéket nem ismertük ilyen szempontból, a szemünkre hagyatkoztunk - melyik útszéli vendéglő szimpatikus első látásra. Feltűnt egy hangulatos - mire felocsúdtunk, már el is hagytuk, és nem tudtunk visszafordulni.

2016. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. január 29. - 4 látogató hasznosnak vélte
Sokszor jártunk már a vitnyédi Kantár fogadóban a családdal, de idáig nem jutott eszembe értékelni őket. Feltételezem azért, mert a sokadik alkalommal is annyira tökéletes a hely, a vendéglátás és az ételek, hogy ez mostanra természetessé vált számomra. Nagyon finom ételek (erdélyi specialitások is), jó adagok és visszafogott ár jellemzi a helyet.

Legnépszerűbb csomagok Vitnyéden és környékén
Apartman Hotel
Bük, Bükfürdő
Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Szent András Fogadó
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Brigitte Apartman

Szállodák Vitnyéd környékén
Aqua Hotel Termál Vitnyéd
A Termál Hotel Aqua Mosonmagyaróváron várja vendégeit, a városközpontban, a fürdő mellett,...
Hotel Szieszta Vitnyéd
A Hotel Szieszta a soproni Lővérek egyik legszebb részén helyezkedik el, gyönyörű zöld...
Sopron Hotel Vitnyéd
A négycsillagos Hotel Sopron pár perces sétára található a város szívétől, és nagyon közel...
Aqua- Karácsony (min. 2 éj)
Soproni kikapcsolódás (min. 2 éj)
Kedvezményes ajánlat teljes előrefizetéssel (1 éjtől)

Kantár Fogadó Étterem VitnyédX