Kantár Fogadó Étterem Vitnyéd
9371 Vitnyéd, Dózsa György u. 2.

Kantár Fogadó Étterem Vitnyéd a térképen

Szállások Vitnyéd városában
Wellness csomagok Vitnyéd városában

Kantár Fogadó Étterem Vitnyéd vélemények

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 1.
Mint a jó falatok szakértője, s egykor szakács is, előre féltem, hogy megkérdezi a felszolgáló: hogy ízlett? Két személyről, s gyors, megkésett vasárnapi szükségétkezés volt a cél. Ha ezt vesszük, betöltötte az űrt. Szakmailag jó és friss mirelit sűlt burgonya.

2019. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. július 29.
Egy szombati kirándulásról hazafelé betértünk egy ebédre. Az út mellett jól megközelíthető, bőven van parkoló hely, még árnyákos rész is volt a fák alatt. A pincérek gyorsan jöttek. Az étlapról bőségesen lehet választani és hamar kihozták a megrendelt 2 személyes tálat, ami finom volt. Az előtérben azért lehetett volna ablakot nyitni, így kissé levegőtlen volt a helység.

Kieft TOP étteremértékelő
2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 29.
Sokszor elmentünk már az étterem előtti úton és mindig szóba került, hogy egyszer megállunk itt. Nos, nem csalódtunk, igazi út menti csárda hangulattal, ízletes ételekkel, gyors, de kissé fásult, rutinból lezavart kiszolgálással. Nem kell a helyet túlértékelni, amit vár az ember egy út széli magyaros csárdától, azt az átlagnál magasabb szinten hozza.

2016. októberben, családjával járt itt
Értékelt: 2017. június 9.
Igazi útmenti fogadó hangulat. Itt mindig van autó a parkolóban, ez már egy előzetes mérce is lehet. A hagyományos ételválasztékhoz vállalható árfekvés tartozik. A kiszolgálásra nem lehet panasz, a pincérek udvariasak, gyorsak és tájékozottak. Nálunk fontos szempont a kenyér minősége és frissessége, itt ez is kifogástalan. Útközben megéhezőknek jó választás.

2016. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 18.
Szállásunkra tartva álltunk meg a Kantár Fogadónál. Saját parkoló, mutatós porta. A fogadtatás nagyon kedves, beöltözött udvarias, szolgálatkész pincérek. Tiszta, rendezett, faragott bútorú, népi hangulatot árasztó külső terasz és azonos stílusú, világos belső tér fogadott. Gazdag étlapon mindenki talál kedvére valót. A kiszolgálás gyors, szakszerű.

2016. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. május 8. - 1 látogató hasznosnak vélte
Egy szombati ausztriai kiruccanásból hazafelé, fáradtan, és még hosszú út előtt állva, vacsorahelyet kerestünk az autóban utazva. Mivel a környéket nem ismertük ilyen szempontból, a szemünkre hagyatkoztunk - melyik útszéli vendéglő szimpatikus első látásra. Feltűnt egy hangulatos - mire felocsúdtunk, már el is hagytuk, és nem tudtunk visszafordulni.

2016. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. január 29. - 4 látogató hasznosnak vélte
Sokszor jártunk már a vitnyédi Kantár fogadóban a családdal, de idáig nem jutott eszembe értékelni őket. Feltételezem azért, mert a sokadik alkalommal is annyira tökéletes a hely, a vendéglátás és az ételek, hogy ez mostanra természetessé vált számomra. Nagyon finom ételek (erdélyi specialitások is), jó adagok és visszafogott ár jellemzi a helyet.

Legnépszerűbb csomagok Vitnyéden és környékén
Hotel Villa Classica
Pápa
2 nap/1 éjszaka 11.700 - 17.000,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, wellness-részleg és Safari klub használattal, kávé és tea bekészítéssel, kerékpárkölcsönzéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.03. - 2022.06.30.
Festetich Kastélyszálló és Zsuzsanna Hotel
Szeleste
4 nap/3 éjszaka 11.000,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, üdvözlőitallal, gyógyfürdő és infraszauna használattal, játéklehetőségekkel, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.06.02. - 2020.09.30.
HoldLux Apartmanok
3 nap/2 éjszaka 4.333,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.08.15. - 2021.08.13.
Artis Boutique Hotel
Szombathely
2020.08.13. - 2021.08.13.
Zsófia Vendégház
Pápa
2 nap/1 éjszaka 5.250,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.08.13. - 2021.08.13.
Hotel Aqua Sárvár
3 nap/2 éjszaka 8.725,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, fürdőbelépővel, 1 óra biliárddal, fitnessterem és játszószoba használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.09.01. - 2020.12.20.
Edvy Malom Fogadó és Barokk Udvarház
Pápa
3 nap/2 éjszaka 12.750,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, Malommúzeum megtekintésével, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.05.28. - 2020.12.01.
Aquasol Resort
2 nap/1 éjszaka 18.246 - 19.920,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, medence használattal, szauna használattal, korlátlan fürdőbelépővel, internettel, parkolással
2019.02.08. - 2021.01.11.

Szállodák Vitnyéd környékén
Wolf Panzió Vitnyéd
Spirit Hotel Thermal Spa Vitnyéd
Caramell Premium Resort Vitnyéd
Szuperakció (min. 3 éj)
Kedvezményes ár félpanzióval (min. 3 éj)
Caramell a legjobb áron (min. 2 éj)

Kantár Fogadó Étterem VitnyédX