Horváth Gabi

Horváth Gabi adatlapja

Regisztráció2016.03.31
Utoljára itt2023.08.27

Kiváló 2016. szeptember 18.gyerekekkel járt itt
Szép fényképekkel ellátott, belső és külső térben történő felszolgálás. A pincérek udvariasak, gyorsak, segítőkészek. Aki szereti az egyszerű, ízletes leveseket, főételeket, az olcsó, több választásos menüt, annak ajánlom. Frissen készülnek az ételek, ennek ellenére nem kell sokat várni.
Gyenge 2017. szeptember 20.gyerekekkel járt itt
Kellemes helynek igérkezett a Csárda, "marasztaltak" is minket három órán keresztül! Padig mentünk volna tovább a programunkra. Rettenetesen lassú volt a kiszolgálás. . . Szólni kellett, hogy rendelni szeretnénk végre. Az ételekre is vártunk rendesen, jól meg is éheztünk közben. Az adagok nem túl nagyok, elfogadható ízüek, a kiválótól messze vannnak.
Kiváló 2022. április 14.gyerekekkel járt itt
Nagyon sokszor jártunk már a szállodában és szívesen fogunk menni legközelebb is! A felnőttek tudtak pihenni, a gyerekek fürdeni, játszani. A szobák kényelmesek, a wellness kiváló. Teltház esetén is élhető, az élmény elemek folyamatosan működnek. A konyha kiváló, gratulálunk a séfnek, a felszolgálók kedvesek, szolgálatkészek, segítők.