Aqua Camp Park Kemping Vonyarcvashegy
8314 Vonyarcvashegy, Szent Mihály domb hrsz. 016/1.

Aqua Camp Park Kemping Vonyarcvashegy a térképen

Szállások Vonyarcvashegy városában
Wellness csomagok Vonyarcvashegy városában

Aqua Camp Park Kemping Vonyarcvashegy vélemények

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 24.
Gyönyörű környezetben fekvő tágas kemping. Hatalmas jurta, kényelmes franciaággyal, melyben 3 éjszakát töltöttünk.Tisztaság, szelektív szemétgyűjtők nagyon sok helyre kitéve. Saját vízpart. Szuper csónakot lehet kölcsönözni, de ha bringára vágynál, abból is nagy a választék. Rengeteg színes virág. Az étteremben isteni csapolt sör. Visszatérünk!

Vitti TOP szállásértékelő
Vitti TOP étteremértékelő
2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 8.
Sajnos csak három napot tudtunk a kempingben tölteni. Az egyik legbarátságosabb kemping, amihez eddig szerencsénk volt. A közösségi helyiségek, mosdók, zuhanyzó tökéletesen tiszta. Látszik, hogy nagy gondot fordítanak erre, és arra, hogy az itt pihenő vendégek a lehető legjobban érezzék magukat. Jurtában volt a szállásunk, ami szintén nagyon tiszta, és hangulatos volt.

2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 15. - 1 látogató hasznosnak vélte
Fedett szálláshelyet foglaltunk, fertőtlenítőszert vittem, biztos, ami biztos, mert olcsó a hely. . . Takarítással kezdtem, mert a vécékefe nem volt használva, ezt a takarítónő nem vette észre és az erős húgyszagot sem. A csatorna szag végig érezhető volt házon belül, hiába szellőztettünk. Pókok, pókhálók leszedése is a mi dolgunk volt.

Zenit Hotel Balaton
Vonyarcvashegy
3 nap/2 éjszaka 14.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szaunaprogramokkal, játszószoba használattal, parkolással
Érvényes: 2020.12.23-ig
Akadémia Hotel
Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 17.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, uszoda használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.30-ig
Papp Apartmanház
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 6.000,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, üdvözlőitallal, zalakarosi programokon való részvétellel

Szállodák Vonyarcvashegy környékén
Hotel Vital Zalakaros
Venus Hotel Zalakaros
Zalakaroson, a helyi gyógyfürdővel szemben, a strand bejáratától 100 méterre található a...
Év eleji előfoglalási akció (min. 3 éj)
2=3 kedvezményes kikapcsolódás Hévízen (min. 3 éj)
Karácsony és két ünnep között (min. 3 éj)

VonyarcvashegyX