gabanyó

gabanyó adatlapja

Regisztráció2014.04.20
Utoljára itt2019.07.24

Átlagos 2019. július 24.a párjával járt itt
A felszolgáló személyzetnek csak addig vagy érdekes, amíg az étlapról nem rendelted meg az ebédet. Főétel mellé nem kérdi meg, mit iszol. Nem szedi le időben az üres tányérokat. Leszedéskor nem kérdezi, ízlett-e. Nem kérdezi, hozhat-e kávét, desszertet. Fizetéskor tudtuk jelezni, hogy elégedetlenek voltunk, erre egy kávét felajánlottak, melyre nem tartottunk igényt.
Felhasználó fényképei:
Csókafészek Étterem Balatongyörök - Csókafészek Étterem Balatongyörök -
Kiváló 2018. augusztus 21.gyerekekkel járt itt
Csodálkozok a sok negatív hozzászóláson. Nekünk ajánlották ezt az éttermet. Csúcsidőben ebédeltünk, mosolygós pincérek hozták a jól behűtött italokat,a frissen készült ételre várva még gyönyörködtünk az egyik mackó pancsolásában. Pont ráláttunk a kifutóra. Semmilyen plusz várakozást nem tapasztaltunk, a körülöttünk ülőket is folyamatosan kiszolgálták.
Kiváló 2018. augusztus 21.a párjával járt itt
Nyaralásunk alkalmával többször étkeztünk itt. Az ételek minősége, a tálalás, az italok hőmérséklete kifogástalan. A pincér srácok helyesek, nekem bejött a stílusuk. Telt ház esetén előfordulhat, hogy többet kell várni a személyzetre, de aki nem ér rá, ne menjen a Balatonhoz nyaralni. Jövőre is ezt az éttermet választjuk.