Vendég: Szuper kikapcsolódás a nyár végén!!! - Villa Plattensee Vonyarcvashegy

Villa Plattensee Vonyarcvashegy értékelése
1. helyezett a 36 vonyarcvashegyi szállás közül

Szuper kikapcsolódás a nyár végén!!!

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 31.
A szállás számunkra tökéletes volt, a személyzet nagyon kedves volt és segítőkész.
A reggeli friss volt és finom.
A tisztaságára és a környezetre nagy figyelmet fordítanak.
Összességében mindennel elégedettek voltunk.
Andrea és Lajos

2019. szeptember 25. - Villa Plattensee válasza értékelésére:
Kedves Andrea és Lajos!

Köszönjük szépen a kedves szavakat, nagy örömmel tölt el minket, hogy kellemesen telt nyaralásuk és elégedettek voltak. A közeljövőben is szívesen látjuk Önöket.

Üdvözlettel:
Róka Adrienn
Róka Adrienn (Villa Plattensee)
Villa Plattensee Vonyarcvashegy
8314 Vonyarcvashegy
Petőfi u. 203.

2020. június 30.
Az elmúlt 5 év belföldi nyaralásai közül, a leg-igényesebb-pihentetőbb(csendes)- sportos nyaralása volt. Nem volt zavaró a sok kisgyerekes, ill. kutyás család, mert nagyon profin helyezték el őket. A biciklibérlés értékarányos lehetősége, valamint a személyes bizalomra épülő önkiszolgáló kerti...

2020. június 28.
Tökéletes hétvégét töltöttünk itt. A szállás gyönyörű. A recepciós segítőkész és nagyon kedves. Mindent tökéletesnek találtunk. A Balaton 10 perc sétára van, de a Villához tartozó medencék is tökéletesek. A reggeli bőséges, finom. 10/10

2020. június 2.
Rendkívül jó a hangulata a panziónak.Patika tisztaság mindenhol,kényelmes,tágas szoba, fürdőszoba. Gazdag reggeli, rendkívül figyelmes, szogálatkész személyzet, igazán a "mindent a vendégért" hely.Feltöltődtünk,nagyon jó volt!

Villa Plattensee, Vonyarcvashegy kiemelt csomagajánlatai
 - Legjobb ár (1 éjtől)
2 nap/1 éjszaka 9.900 - 21.350,- Ft/fő/éj között: büféreggelivel, medence használattal, internettel, parkolással
Érvényes: 2020-04-29 - 2020-09-26
 - Napi árak
2 nap/1 éjszaka 9.900 - 21.350,- Ft/fő/éj között: Napi árak, büféreggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020-07-07 - 2020-09-26
 - Szombattól szombatig (min. 7 éj)
8 nap/7 éjszaka 9.900 - 12.250,- Ft/fő/éj között: büféreggelivel, medence használattal, internettel, parkolással
Érvényes: 2020-04-29 - 2020-09-26