Vendég: Villa Plattensee - Villa Plattensee Vonyarcvashegy

Villa Plattensee Vonyarcvashegy értékelése
1. helyezett a 36 vonyarcvashegyi szállás közül

Villa Plattensee

2020. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. július 26.
Csodásan éreztük magunkat, gyönyörű, igényes környezet, tisztaság, nyugalom. Szuper, bőséges reggeli.
Egy könnyű sétával elérhető a Balaton, a strand, de ha nem volt kedvünk épp a Balcsihoz, a kristálytiszta medencében öröm volt csobbanni, vagy csak pihenni a medencék mellett.
A patent tisztaságot külön kiemelném, folyamatosan takarított a nagyon kedves személyzet.
Bátran ajánlom azoknak, akik nyugodt, csendes pihenésre vágynak, igényes környezetben, én pont ezt kerestem! :)
Köszönünk mindent, biztosan visszamegyünk még!

2020. július 27. - Villa Plattensee válasza értékelésére:
Kedves Zita!

Nagyon szépen köszönjük a kedves szavakat! Örülünk, hogy pihenésük kellemen telt és jól érezték magukat nálunk. Visszavárjuk Önöket!

Róka Adrienn (Villa Plattensee)
Villa Plattensee Vonyarcvashegy
8314 Vonyarcvashegy
Petőfi u. 203.

2020. július 31.
A villa elhelyezkedése és külsősége kiválló, szemetgyönyörködtető és igényes. Az épületeteket és a megtervezett kertet medencéket, gondosan ápolják... ez első ránézésre lemérhető. A medence vize kristály tiszta és a hőmérséklete is éppen megfelelő volt. Nagyon tetszett, hogy állatbarát hotel,...

2020. július 30.
Nagyon szép helyen, tiszta- rendezett-udvarias-szállodai színvonalú szoba. Felül multa az elvárásainkat .A helyszín megegyezik a neten található képekkel.Folyamatos takarítás de, nem tessék-lássék alapon.Finom bőséges reggeli-tiszta medencék-kedves személyzet.Csak ajánlani tudom.Örülünk,hogy ott...

2020. július 8.
Kedves személyzet, kényelmes ágy, finom reggelivel, szép kilátással. Az elhelyezkedése kicsit messze volt a strandtól, viszont 1-2 napra kiváló hotel. Ár-érték arányban is megfelelőt nyújtott.

Villa Plattensee, Vonyarcvashegy kiemelt csomagajánlatai
 - Legjobb ár (1 éjtől)
2 nap/1 éjszaka 9.900 - 21.350,- Ft/fő/éj között: büféreggelivel, medence használattal, internettel, parkolással
Érvényes: 2020-04-29 - 2020-09-26
 - Napi árak
2 nap/1 éjszaka 9.900 - 21.350,- Ft/fő/éj között: Napi árak, büféreggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020-08-16 - 2020-09-26
 - 7 éjszakás ajánlat
8 nap/7 éjszaka 8.910 - 14.721,- Ft/fő/éj között: büféreggelivel, medence és nyugágy használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020-08-23 - 2020-09-27