Janzsó Gábor: A tökéletes nyaraló-pihenő hely. - Villa Plattensee Vonyarcvashegy

Villa Plattensee Vonyarcvashegy értékelése
1. helyezett a 36 vonyarcvashegyi szállás közül

A tökéletes nyaraló-pihenő hely.

2020. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. július 30.
Nagyon szép helyen, tiszta- rendezett-udvarias-szállodai színvonalú szoba. Felül multa az elvárásainkat .A helyszín megegyezik a neten található képekkel.Folyamatos takarítás de, nem tessék-lássék alapon.Finom bőséges reggeli-tiszta medencék-kedves személyzet.Csak ajánlani tudom.Örülünk,hogy ott lehettünk .Janzsó Gábor, Szombathely.

Szeretnéd követni Janzsó Gábor felhasználót?    Igen

2020. augusztus 5. - Villa Plattensee válasza Janzsó Gábor értékelésére:
Kedves Gábor!

Nagyon szépen köszönjük a kedves szavakat. Örömmel tölt el minket, hogy kellemesen telt pihenésük a nálunk töltött idő alatt. Bízunk benne, hogy a közeljövőben ismét vendégül láthatjuk Önöket.

Minden jót kívánva üdvözlettel:
Róka Adrienn
Róka Adrienn (Villa Plattensee)
Villa Plattensee Vonyarcvashegy
8314 Vonyarcvashegy
Petőfi u. 203.

2020. július 31.
A villa elhelyezkedése és külsősége kiválló, szemetgyönyörködtető és igényes. Az épületeteket és a megtervezett kertet medencéket, gondosan ápolják... ez első ránézésre lemérhető. A medence vize kristály tiszta és a hőmérséklete is éppen megfelelő volt. Nagyon tetszett, hogy állatbarát hotel,...

2020. július 26.
Csodásan éreztük magunkat, gyönyörű, igényes környezet, tisztaság, nyugalom. Szuper, bőséges reggeli. Egy könnyű sétával elérhető a Balaton, a strand, de ha nem volt kedvünk épp a Balcsihoz, a kristálytiszta medencében öröm volt csobbanni, vagy csak pihenni a medencék mellett. A patent...

2020. július 8.
Kedves személyzet, kényelmes ágy, finom reggelivel, szép kilátással. Az elhelyezkedése kicsit messze volt a strandtól, viszont 1-2 napra kiváló hotel. Ár-érték arányban is megfelelőt nyújtott.

Villa Plattensee, Vonyarcvashegy kiemelt csomagajánlatai
 - Legjobb ár (1 éjtől)
2 nap/1 éjszaka 8.640 - 22.500,- Ft/fő/éj között: büféreggelivel, medence használattal, internettel, parkolással
Érvényes: 2021-04-28 - 2021-10-02
 - Pünkösd (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 9.216,- Ft/fő/éj ártól: büféreggelivel, medence használattal, internettel, parkolással
Érvényes: 2021-05-20 - 2021-05-24
 - 3 napos kikapcsolódás
4 nap/3 éjszaka 8.100,- Ft/fő/éj ártól: büféreggelivel, medence használattal, internettel, parkolással
Érvényes: 2021-04-28 - 2021-06-17