maska: A Zöld Elefánt étterem tartja a színvonalát éveken át! - Zöld Elefánt Étterem Zalaapáti

Zöld Elefánt Étterem Zalaapáti értékelése
1. helyezett az 1 zalaapáti étterem közül

A Zöld Elefánt étterem tartja a színvonalát éveken át!

2015. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. december 27.
Nem múlhat el úgy a környékbeli utazás, hogy ne térjünk be Zalaapátiban a Zöld Elefánt étterembe. Most is így történt ez, bár pont ellenkezőleg kellett utaznunk hozzá 50 km-t.
Nem bántuk meg!
Érdekes, hogy mit tehetnek vajon a tulajdonosok ahhoz, hogy hosszú éveken át fenn tudják tartani a színvonalat, az ízletes konyhát, a barátságos fogadtatást, a hangulatos zenét?
Ez a bizonyosság arra, hogy lehet ismertté válni egy kis falu közepén is, lehet törzsvendégkörre szert tenni klasszikus meleg konyhával manapság is.Nem kell ehhez francia különleges stílus, a modern divat követése, oscar díjas szakács, stb., Csak jót jól kell csinálni.
Köszönjük a finom ebédet, máskor is betérünk!

Ételek / Italok: Kiváló
Kiszolgálás: Kiváló
Hangulat: Kiváló

Szeretnéd követni maska felhasználót?    Igen

Zöld Elefánt Étterem Zalaapáti
8741 Zalaapáti
Kossuth u. 12.

2017. november 18.
A párommal elmentünk egyik este vacsorázni , mert már voltunk itt és tetszett . Az biztos most se csalódtunk, sőt! A pincérek ajtóval szemben várták a vendégeket és nagyon udvarias segítettek helyet választani, majd mindenben rendelkezésünkre álltak. A kérdés ilyenkor felmerül az emberben...