Bagira: Felülmúlhatatlan!!!! - Zöld Elefánt Étterem Zalaapáti

Zöld Elefánt Étterem Zalaapáti értékelése
1. helyezett az 1 zalaapáti étterem közül

Felülmúlhatatlan!!!!

2016. januárban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. január 9.
A legjobb. Ez az egy szó is elég lenne rá! Nem találtunk még hasonlót!!! A hely könnyen megközelíthető, jók a parkolási viszonyok. Hangulatos, családias. Ha tele van az étterem, akkor is minden asztalnak megvan a kis saját privát légköre. Az étlap választékos, gazdag, mindig feltűnnek újabb remekművek!! Szó szerint! Itt ne a vastagon panírozott rántott húsokat keressük! Ennél már jóval magasabb a színvonal! A húsok puhák, omlósak, ízviláguk különleges! Itt nincs csalódás! A kiszolgálás rendkívül kedves, figyelmes, baráti! Zalaegerszegről járunk le, mert nem találtunk még hasonlót a környéken! Mindenkinek ajánlom, itt biztosan megtudhatjuk mi a rendkívül finom, ízléses, gyors, személyes tökéletes vendéglátás!!!!

Ételek / Italok: Kiváló
Kiszolgálás: Kiváló
Hangulat: Kiváló

Szeretnéd követni Bagira felhasználót?    Igen

Zöld Elefánt Étterem Zalaapáti
8741 Zalaapáti
Kossuth u. 12.

2017. november 18.
A párommal elmentünk egyik este vacsorázni , mert már voltunk itt és tetszett . Az biztos most se csalódtunk, sőt! A pincérek ajtóval szemben várták a vendégeket és nagyon udvarias segítettek helyet választani, majd mindenben rendelkezésünkre álltak. A kérdés ilyenkor felmerül az emberben...