H. Ágica: Sajnos nem lett jobb a véleményem - Zöld Elefánt Étterem Zalaapáti

Zöld Elefánt Étterem Zalaapáti értékelése
1. helyezett az 1 zalaapáti étterem közül

Nem ajánlom a helyet másoknak!

Sajnos nem lett jobb a véleményem

2016. novemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. november 27. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Öt-hat évvel ezelőtt a családdal rendszeresen jártunk ide, nagyon meg voltunk elégedve. Aztán egyszer egy főétellel melléfogtam, hiába volt remek a hús és a pórémártás, a grillezett zöldségek tocsogtak a zsiradékban. Eltelt ez a pár év, gondoltam, újra megpróbálom, hátha jó irányba változott a hely.
A berendezésben semmi nem változott, az étlap viszont megújult, bár inkább a magasabb árfekvésű, különlegesebb ételek (pl bélszín, libamáj) felé. A pincérek udvariasak voltak, de kicsit úgy éreztem magam, mint egy nagyon előkelő helyen, ahol viselkedni kell (bár ehhez képest a terítő például foltos volt)..
Amikor kihozták az ételeket, megdöbbentünk, nem számítottunk a fine dining adagokra. Maguk az ételek finomak voltak (bár a mirelit röszti helyett jobban esett volna a házi), de egyikünk sem lakott jól. Ráadásul a pincérek többször odajöttek, és udvariasan kérdezgették, hogy ízlik. Ez engem kimondottan zavart, hogy nem lehet nyugodtan enni.

Sajnos ennyi év után sem sikerült az étterembe vetett bizalmamat visszaszerezni, de megért egy próbát.
Többet nem.

Zöld Elefánt Étterem Zalaapáti
8741 Zalaapáti
Kossuth u. 12.

2017. november 18.
A párommal elmentünk egyik este vacsorázni , mert már voltunk itt és tetszett . Az biztos most se csalódtunk, sőt! A pincérek ajtóval szemben várták a vendégeket és nagyon udvarias segítettek helyet választani, majd mindenben rendelkezésünkre álltak. A kérdés ilyenkor felmerül az emberben...