Warcis: egyszerűen nincs de ..... ! - Zöld Elefánt Étterem Zalaapáti

Zöld Elefánt Étterem Zalaapáti értékelése
1. helyezett az 1 zalaapáti étterem közül

egyszerűen nincs de ..... !

2017. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. november 18.
A párommal elmentünk egyik este vacsorázni , mert már voltunk itt és tetszett . Az biztos most se csalódtunk, sőt! A pincérek ajtóval szemben várták a vendégeket és nagyon udvarias segítettek helyet választani, majd mindenben rendelkezésünkre álltak. A kérdés ilyenkor felmerül az emberben mennyibe fog ez nekünk kerülni, de mivel voltunk már itt tudtuk semmivel sem többe mint máshol ahol pocsék volt a kaja és pincér megfeledkezett rólunk stb. A rendelésnél is segített a pincér és nem sürgettek minket, nem is ragoznám tovább 5/5.
A hely nagyon hangulatos, dizájnos és elegáns! A teríték , tányér, étkészlet illik a helyhez 5/5.
A rendelt étel ízre, mennyiségre és minőségre is tökéletes 5/5.
Az ár 2 fő 2 csésze leves, 1 vegyestál 2 személyre , 1db üveges cola, 3dl rostos és 1 kávé 7200 ft ami teljesen elfogadható, sőt!
Azért írtam itt nincs de, mert nem tudtam semmire se azt mondani de ez lehetett volna ilyen vagy bármi

Ételek / Italok: Kiváló

8741 Zalaapáti
Kossuth u. 12.

Vélemények Warcis felhasználótól

2019. január 22.
-külsőleg egy hangulatos hely, szép és kulturált környezet és nagy parkoló! - A belső is kellemes érzést ad a maga régi idők hangulatával. Az asztal szépen előkészítve , terítő, fűszertartó illik a hely jelegéhez és minden harmóniában van. -A kiszolgálás (zárás előtt értünk oda) kedves...

2017. augusztus 11.
Betértünk négyen ebédelni ismeretlenül az utca emberének ajánlására. A hely kívülről átlagos , de a terasz rész szuper és hangulatos. A pincér azonnal jött és helyet ajánlott , még az asztalt is kijjebb húzta mert ért volna minket a nap és bitang meleg volt. Az italt egyből fel is vette, majd...