Csetényi: Kastélyszálló Zalacsány - Batthyány Kastélyszálló Zalacsány

Kastélyszálló Zalacsány

2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 31.
Decemberbeb töltöttünk el 3 napot , 2 éjszakát karácsony előtti lazítás céljából.
Hideg idő volt ,de még így is impozáns volt az a hatalmas ápolt tér ami körölvette ezt a szép kastéyt.
Valódi főúri hangulata volt, mintha abba korba vitt volna bennünket vissza.At ellátás kifogástalan volt, remek ételekkel.Az uszoda és wellnes részeg is rendben volt.
Jó lenne egyszer kellemesebb időjárásban is visszajönnünk, felfedezni a még rejtett részeket.

Személyzet:
Elhelyezkedés:

Szeretnéd követni Csetényi felhasználót?    Igen

Batthyány Kastélyszálló Zalacsány
8782 Zalacsány
Csány L. u. 24./a

2019. október 2.
Nagyon kényelmes és elegáns szállásra találtunk a kastélyhotelben. Csodálatos környezetben, kiváló tisztaságú levegő. Szépek a szobák, az étterem és többi szállodai helység is. Félpanziós ellátást kértünk. Nagyon finom, változatos ételek, udvarias kiszolgálás. A szobánk kényelmes, tágas volt, és...

2019. augusztus 21.
A reggeli és a vacsora bőséges volt, viszont nagyon hosszú a reggeli és a vacsora közötti idő. Javaslom, hogy a medence melletti büfébe nagyobb ételválaszték legyen. Most lángos, palacsinta és kukorica a választék.

2019. február 20.
A kastélyszálló nagyon szép. A szoba nagy, az ágy nagyon kényelmes. Február elején voltunk így jól esett, hogy az egész szállodában nagyon meleg volt. A tisztaság maximális. A wellness részleg kicsi, de a víz meleg. Nincs sok élményelem a medencében vagy ami van az nem működik.A személyzet nagyon...

Batthyány Kastélyszálló, Zalacsány kiemelt csomagajánlatai
 - Napi árak
2 nap/1 éjszaka 12.510,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, félpanzióval, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019-11-20 - 2019-12-22
 - Varázslatos szilveszter (min. 3 éj)
4 nap/3 éjszaka 34.500,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, animátori és ünnepi programokkal, tűzijátékkal, műsorokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-12-27 - 2020-01-02
 - Őszi tök-jó napok (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, fürdőjeggyel, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-09-01 - 2019-11-30