kcsillaci: Elegancia megfizethető áron - Batthyány Kastélyszálló Zalacsány

Elegancia megfizethető áron

2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. február 4. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
A hotel nagyon szép környezetben fekszik. A szoba és a közös helyiségek is elegánsak és tiszták voltak. A recepcióstól az udvari munkásig a személyzet udvarias, segítőkész. A szállóban lévő wellness részleg jó, a plusz szolgáltatások (páros aromafürdő, gyertya fényes fürdőzés)még élvezetesebbé teszik. Az aktív kikapcsolódásra is sok lehetőség van, pl. asztalitenisz footgolf, minigolf. Sajnos a külön részlegben lévő wellnesst nem volt időnk kipróbálni. A reggeli és a vacsora svédasztalos stílusban volt megrendezve. Az ételek tulajdonképpen finomak voltak, de valahogy felejthetők. Autóval gyorsan megközelíthető a kehidakustányi és a hévízi fürdő. Összességében nagyon jól éreztük magunkat!

Étkezés:

Szeretnéd követni kcsillaci felhasználót?    Igen

Batthyány Kastélyszálló Zalacsány
8782 Zalacsány
Csány L. u. 24./a

2019. október 2.
Nagyon kényelmes és elegáns szállásra találtunk a kastélyhotelben. Csodálatos környezetben, kiváló tisztaságú levegő. Szépek a szobák, az étterem és többi szállodai helység is. Félpanziós ellátást kértünk. Nagyon finom, változatos ételek, udvarias kiszolgálás. A szobánk kényelmes, tágas volt, és...

2019. augusztus 21.
A reggeli és a vacsora bőséges volt, viszont nagyon hosszú a reggeli és a vacsora közötti idő. Javaslom, hogy a medence melletti büfébe nagyobb ételválaszték legyen. Most lángos, palacsinta és kukorica a választék.

2019. február 20.
A kastélyszálló nagyon szép. A szoba nagy, az ágy nagyon kényelmes. Február elején voltunk így jól esett, hogy az egész szállodában nagyon meleg volt. A tisztaság maximális. A wellness részleg kicsi, de a víz meleg. Nincs sok élményelem a medencében vagy ami van az nem működik.A személyzet nagyon...

Batthyány Kastélyszálló, Zalacsány kiemelt csomagajánlatai
 - Napi árak
Napi árak, félpanzióval, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019-11-17 - 2019-12-22
 - Őszi tök-jó napok (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, fürdőjeggyel, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-09-01 - 2019-11-30