Rmcdf: Batthyány Kúria - Batthyány Kúria Zalacsány

Batthyány Kúria Zalacsány értékelése
1. helyezett a 8 zalacsányi szállás közül

Batthyány Kúria

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 10.
Nagyon szép a kastély és a Kúria is, a park igazán hangulatos és romantikus. A wellness részleg jó, csak nem szerencsés, hogy több helyen van, így rossz idő esetén nem túl komfortos.
A vacsora a kastélyban volt, finom és bőséges. A reggeli a Kúriában volt, ott viszont pici negatívum, hogy bár 10ig van reggeli, 8:45-kor érkeztünk, de már nem töltötték fel. A személyzet kedves volt, a szoba tágas és tiszta. Összességében jó szívvel ajánlom!

Szeretnéd követni Rmcdf felhasználót?    Igen

Batthyány Kúria Zalacsány
8782 Zalacsány
Csány L. u. 24.

2019. április 30.
Csodálatos gondozott környezetben elhelyezkedő kúria tökéletesen kielégíti a pihenésre vágyó vendégek igényeit. A személyzet kedves és udvarias. Az étkezés választékos volt és nagyon ízletes. A szoba nagyon kényelmes volt. A tisztaság átlagon felüli az egész szállóban illetve az egész...

2019. január 11.
Mindennel nagyon meg voltunk elégedve, a személyzet kedves és készséges volt. A szoba tágas, az ágy kényelmes. Ideális hely a dolgos hétköznapok kipihenéséhez. Minden bizonnyal még vissza fogunk térni.

2018. november 4.
A közelben sok látnivaló van. Az étkezéssel a társaság többsége elégedett volt. Kimondottan finom volt a vadpörkölt. Egy ember, aki nem eszik vöröshúst nem mindig talált magának megfelelő ételt. Hiányoltuk a halat. Kicsit kicsi az ebédlő, így nem tud egyszerre menni mindenki. A szobák jók,...

Batthyány Kúria, Zalacsány kiemelt csomagajánlatai
 - Édes kettes (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 15.600,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, páros aromafürdővel, szauna szeánszokkal, fürdőköpeny és törölköző bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-06-15 - 2020-05-31
 - Majálisozz velünk! (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 16.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, szórakozási lehetőségekkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020-04-30 - 2020-05-03
 - Tavaszi feltöltődés (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, üdvözlőitallal, szauna szeánszokkal, fürdőköpeny és törölköző bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020-03-01 - 2020-04-28