Betti Cukrászda Zalaegerszeg

Kikapcsolódás nyugdíjas kedvezménnyel
2024.06.14-ig
Vulkán Wellness Hotel és Kemping Celldömölk

Betti Cukrászda Zalaegerszeg vélemények

Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 44 városban járt márNépszerű író - 41 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagság
Gyenge 2016. április 16.gyerekekkel járt itt
Betti Cukrászdának Zalaegerszegen neve van. . Régről ismert. Jó lenne, ha ez a sütemények ízvilágában, különlegességében is megmutatkozna. Minden tortának egy alap agyonzselatinozott "krémje" van különféle aromákkal ízesítve. . . A krém keményebb, mint a tucatra sütött piskóta, ami úgyszintén minden süteménynél ugyan az.
2015. április 15., kollégákkal járt itt
Egerszegi ismerőseink 2 belvárosi cukrászdát ajánlottak, a Bettit és a Gerőt, így mindkettőt leteszteltük. A Betti Cukrászdában a helyi specialitásként számon tartott Zala kockát kóstoltam meg, amely egy csokis sütemény, és ottjártunkkor akciós áron, mindössze 210 Ft-ért árusították.
Betti Cukrászda Zalaegerszeg - Külső képBetti Cukrászda Zalaegerszeg - Étlap/itallapBetti Cukrászda Zalaegerszeg - BelsőBetti Cukrászda Zalaegerszeg - Étel/italBetti Cukrászda Zalaegerszeg - Étel/italBetti Cukrászda Zalaegerszeg - Étel/italBetti Cukrászda Zalaegerszeg - Külső kép
Szörnyű 2014. augusztus 28.a párjával járt itt
Egyáltalán nem vendégbarát, nem tartom valószínűnek, hogy szakemberek dolgoznak ott, mert ami velünk történt, még soha nem hallottam ilyet. Szó szerint kitiltott minket a "Főnök lánya". . . Írtunk e-mailt a főnöknek, de még arra sem méltatott, hogy visszaírjon. . .