Bagira: Erdőszéli gyöngyszem.. - Erdőgyöngye Étterem Zalaegerszeg

Erdőgyöngye Étterem Zalaegerszeg értékelése
5. helyezett a 45 zalaegerszegi étterem közül

Erdőszéli gyöngyszem..

2016. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. május 16.
Abban a korban vagyok, mikor nekem az Erőgyöngye hallatára a régi bulis évekre emlékszem, a feledhetetlen diszkókra egy dohos, penészes épületben.. Ennek mára már nyoma sincs.. Csak a gyönyörű környezet, amit a tulajdonosok a legjobb módon használtak ki, olvadtak bele. Tényleg egy gyöngyszem első ránézésre is az erdő szélén. Nagy, tágas, kellemes, hangulatot áraszt.
Szombaton mentünk, ebédidőben, az étterem tele, egy szabad asztal volt. Kiszolgálás kedves, udvarias, a telt ház miatt kicsit lassabb, de legalább van idő a családi beszélgetésekre. A választék bőséges, mindenki talál kedvére valót. Az ételek ízletesek, szépen tálalva. A pincér nagyon kedves!
Visszatérünk mindenképpen, mindenkinek ajánlom!!

Ételek / Italok: Kiváló
Kiszolgálás: Kiváló
Hangulat: Kiváló

Szeretnéd követni Bagira felhasználót?    Igen

Erdőgyöngye Étterem Zalaegerszeg
8900 Zalaegerszeg
Alsóerdei út 0115/2 hrsz.

2017. augusztus 14.
Gyönyörű környezet, átautóztunk érte Zalaegerszegen, mert a másik végében volt a szállásunk, de megérte. A kiszolgálás elég gyorsan ment, azon sem akadtak ki, hogy a főétel felszolgálása közben újabb levest rendeltünk - nagyon ízlett a gyerekeknek a sajtleves, így rendelnünk kellett még egy...