Egy csárda, ahol nem a minőség a fontos

Hegyalja Csárda ZalaegerszegHegyalja Csárda Zalaegerszeg a térképen

Átlagos 2017. augusztusban, családjával járt ittÉrtékelt: 2017. augusztus 16.
Nem ajánlom a helyet másoknak!
Családommal voltam a csárdában. Éhesen tértünk be, úgy 1 óra fele. Gyorsan jött a pincér. Négyen frissensültet rendeltek. Én egy pacalt. Ez hiba volt. A frissensülteket már kihozták, de még az enyém nem jött. "0 perc után kérdeztem a pincért. Azt mondta, jól meg kell melegíteni. Aztán nemsokára hozták. Épp langyos volt. Elég furcsa kinézetű. De megettem. Kár volt. Másnap hajnalban az ügyeletet kellett hozzám híni. ..
Ételek / Italok:Gyenge
Tisztaság:Átlagos
Hegyalja Csárda Zalaegerszeg - Étel/italHegyalja Csárda Zalaegerszeg - Étel/italHegyalja Csárda Zalaegerszeg - Étel/italHegyalja Csárda Zalaegerszeg - Étel/ital

Hegyalja Csárda további értékelései

2019.10.08gyerekekkel
Nyaralásunk alatt látogattunk el erre a helyre, a négy gyermekünkkel. A Csárda kívül belül szépen hangulatosan van berendezve. A kiszolgálásnál egy kedves pincérhölgyet kaptunk, aki gyorsan hozta ki az italainkat, és a friss ételeket is. Borokból, sörökből lehetne nagyobb a választék, de a...
2019.07.09családjával
Az ételek nagyon finomak,nem szakácsot kéne keresni,hanem normális kinézetü pincért a fekete hajú helyett,se angolul,se németül nem tud.Nem azt az ételt hozta ki amit a családdal rendeltünk.Minősithetetlen a viselkedése,az ilyen nem odavaló.Reméljük legközelebb már nem fog ott lenni.
2018.08.28gyerekekkel
Az ételek finomak s bőségesek.A kiszólgásról ezt nem mondhatnám.Családdal voltunk s gyerekem elé odadobta az ételt az a fekete haju embernek nem nevezhető rondaság.Kérdem én miért kell egy ilyenek ott dolgoznia?!Felháboritó,az ilyet azonnal elküldeném.
Willis Hotel Business & Wellness Zalaegerszeg - Napi árak reggelis ellátással
2026.03.11-ig