Hegyalja Csárda Zalaegerszeg

8900 Zalaegerszeg, Hóvirág u. 2.

Hegyalja Csárda Zalaegerszeg a térképen

Hegyalja Csárda Zalaegerszeg vélemények

gyerekek TOP szállásértékelő
2019. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. október 8. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nyaralásunk alatt látogattunk el erre a helyre, a négy gyermekünkkel. A Csárda kívül belül szépen hangulatosan van berendezve. A kiszolgálásnál egy kedves pincérhölgyet kaptunk, aki gyorsan hozta ki az italainkat, és a friss ételeket is. Borokból, sörökből lehetne nagyobb a választék, de a limonádék nagyon finomak voltak. És ez volt a fontosabb a gyerekek miatt.

Mobilról küldte. | 2019. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. július 9.
Az ételek nagyon finomak,nem szakácsot kéne keresni,hanem normális kinézetü pincért a fekete hajú helyett,se angolul,se németül nem tud.Nem azt az ételt hozta ki amit a családdal rendeltünk.Minősithetetlen a viselkedése,az ilyen nem odavaló.Reméljük legközelebb már nem fog ott lenni.

Mobilról küldte. | 2018. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 28.
Az ételek finomak s bőségesek.A kiszólgásról ezt nem mondhatnám.Családdal voltunk s gyerekem elé odadobta az ételt az a fekete haju embernek nem nevezhető rondaság.Kérdem én miért kell egy ilyenek ott dolgoznia?!Felháboritó,az ilyet azonnal elküldeném.

Agócsy TOP szállásértékelő
Agócsy TOP étteremértékelő
Agócsy TOP egyébhely értékelő
Agócsy TOP fotófeltöltő
2017. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 16.
Családommal voltam a csárdában. Éhesen tértünk be, úgy 1 óra fele. Gyorsan jött a pincér. Négyen frissensültet rendeltek. Én egy pacalt. Ez hiba volt. A frissensülteket már kihozták, de még az enyém nem jött. "0 perc után kérdeztem a pincért. Azt mondta, jól meg kell melegíteni. Aztán nemsokára hozták. Épp langyos volt. Elég furcsa kinézetű.

Mobilról küldte. | 2017. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. április 3.
Meddig fog még ott dolgozni az a fekete hajú nő [moderálva - a szerk.]??Egyszerűen szörnyű,modortalan és b*nkó.Az ember étvàgya elmegy tőle.GUSZTUSTALAN!!!

Mobilról küldte. | 2016. augusztusban járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 22. - 1 látogató hasznosnak vélte
Ez egy nagyon jó étterem. Ha nem otthon csinálunk kaját akkor az esetek 90% ába ide jövünk enni vagy innen rendelünk

2015. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. június 2.
Az étterem berendezése kopott, nem túl modern, egy felújítás ráférne. A teraszon helyet foglaló vendégeknek úgy kell vadászni a pincérre. Az asztalok koszosak voltak. Az ételek már-már minősíthetetlenek. Mélyhűtőből elővett, gyorsan kisütött, rágós húst jelent a frissen sült kifejezés ennél az étteremnél.
Zalaegerszeg

2016. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. április 16.
Régen már jártam a helyen, akkor nem tetszett az iskolai étterem jelleg, egy szoba nagyságú teremben asztalok közel egymás mellett. . Semmi hangulata a helynek. . A pincér kint eszik a vendégtérben. . ha a belső terem ajtaja is nyitva van, nagyon huzatos a hely, fáztam. Az étel átlagos, semmi extra, tipikusan vastagon panírozott húsok. .

2014. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. június 25. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon szeretjük az ott készült ételeket. Mindig bőséges, remek az étel. a férfiak is mindgig meg vannak elégedve az adaggal, ami más helyekről nem mondható el. mindig azt kapjuk amit várunk. A személyzet is nagyon kedves és barátságos. A családi eseményekhez is mindig innen rendeljük az ételt elvitelre,aminek a tálalása is mindig nagyon gusztusos.

2014. júniusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2014. június 24. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon szeretek odajárni,visszatérő vendég vagyok. Legyen szó családi rendezvényről pl. esküvő,ballagás vagy csak egy baráti összejövetel, gyors a kiszolgálás,barátságos a személyzet. Nagyon finomak ez ételek,nagyok az adagok,van terasz,ahova a kiskutyámat bevihetem magammal. Ezen a téren is nagyon rugalmasak. Csak ajánlani tudom mindenkinek.

Legnépszerűbb csomagok Zalaegerszegen és környékén
Thermal Hotel Balance
Lenti
3 nap/2 éjszaka 15.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, fürdőbelépővel, fürdőköpeny bekészítéssel, sportos programokkal, játszószoba használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.09.01. - 2020.06.30.
Napvirág Vendégház
Zsira
3 nap/2 éjszaka 6.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.01.28. - 2021.01.28.
Platán Hotel Sárvár
3 nap/2 éjszaka 8.750,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.01.28. - 2020.12.31.
Hotel Európa Fit
3 nap/2 éjszaka 22.050 - 34.300,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, változatos programokkal, internet elérhetőséggel
2018.01.09. - 2020.12.19.
Lekics Apartmanok
4 nap/3 éjszaka 6.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
2020.04.01. - 2020.10.31.
Astoria Panzió
3 nap/2 éjszaka 6.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, WIFI-vel
2020.01.28. - 2021.01.28.
Port Panzió
Balatonmáriafürdő
Napi árak: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.03.13. - 2020.10.15.
Mária Hotel
Balatonmáriafürdő
3 nap/2 éjszaka 9.975,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, üdvözlőitallal, disznótorossal, farsangi vacsorával és zenével
2020.02.21. - 2020.03.22.
Hotel Bassiana
3 nap/2 éjszaka 12.225,-Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, wellness-részleg használattal, szabad belépéssel az Arborétumba, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.10.01. - 2020.05.31.
Alsóhegyi Apartmanok
Zalakaros
8 nap/7 éjszaka 5.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.03.13. - 2021.01.28.
Fábiánics Kastély
Misefa
3 nap/2 éjszaka 9.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, közösségi terek használatával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.11.28. - 2020.04.30.
Németh Apartmanok
2 nap/1 éjszaka 8.221 - 9.467,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.08.15. - 2021.01.01.

Szállodák Zalaegerszeg környékén
Hotel Viktória Zalaegerszeg
Palace Hotel  Zalaegerszeg
Hunguest Hotel Pelion  Zalaegerszeg
Augusztus 20-i ajánlat (min. 3 éj)
Wellness kikapcsolódás teljes ellátással (min. 3 éj)
Pelion extra akció (min. 2 éj)

Hegyalja Csárda ZalaegerszegX