Olcsó ebédmenü a Belvárosban

Terra Incognita Étterem & Kávéház ZalaegerszegTerra Incognita Étterem & Kávéház Zalaegerszeg a térképen

Átlagos 2015. áprilisban, kollégákkal járt ittÉrtékelt: 2015. április 13.
A Beck's Corner Motelt is magában foglaló parkolóház tetején található az étterem, amelyet zalaegerszegi munkatársaink ajánlottak. Pár nap alatt végiglátogattuk a belvárosi éttermeket, és úgy tapasztaltuk, hogy mindegyik helyen hasonló "recept" szerint működnek. A déli menü 1 féle levest és 3 féléből választható főételt tartalmaz, és a legdrágább verzió sem éri el az 1.000 Ft-ot, ami a budapesti árakhoz képest 10-20%-kal olcsóbb. Az asztalokra automatikusan kikészítik kancsóban a vizet, nem kell külön kérni, és természetesen fizetni sem kell érte (sima csapvíz).
A levest nem csak egy tányérral vagy csészével adják, hanem egy levesestálban hozzák ki az asztalhoz, és mindenki kedve szerint, akár többször is merhet belőle. Zöldséglevest ettünk, ami teljesen átlagos és megfelelő hőmérsékletű volt, valamint sertésszeletet Holstein módra hasábburgonyával, ami viszont elég gyengécskére sikerült. A krumpli mirelit volt, a húst túlszárították, és langyosra hűlt, mire tálalták. Amúgy az adag is elég kicsi volt. A másik főétel krumplifőzelék volt feltéttel.
A berendezés Afrikát idézi, a kiszolgálás nagyon barátságos és gyors, a legtöbb vendéggel tegeződnek, sok a visszajáró.
Az éttermet kívülről egy csigalépcsőn kell megközelíteni, a lépcső elég rossz állapotban van, több lépcsőfok le vagy el van törve.
Ételek / Italok:Átlagos
Ár / érték arány:Kiváló
Terra Incognita Étterem & Kávéház Zalaegerszeg - Étel/italTerra Incognita Étterem & Kávéház Zalaegerszeg - BelsőTerra Incognita Étterem & Kávéház Zalaegerszeg - Étel/italTerra Incognita Étterem & Kávéház Zalaegerszeg - BelsőTerra Incognita Étterem & Kávéház Zalaegerszeg - BelsőTerra Incognita Étterem & Kávéház Zalaegerszeg - EgyébTerra Incognita Étterem & Kávéház Zalaegerszeg - Külső képTerra Incognita Étterem & Kávéház Zalaegerszeg - EgyébTerra Incognita Étterem & Kávéház Zalaegerszeg - BelsőTerra Incognita Étterem & Kávéház Zalaegerszeg - BelsőTerra Incognita Étterem & Kávéház Zalaegerszeg - Belső

Terra Incognita Étterem & Kávéház további értékelései

2021.10.18a párjával
Pár napja nyitott újra az étterem. Gondoltuk kipróbáljuk. Az italrendelésnél már gond volt, mivel limonádét nem tudtak adni. Ami ha jól gondolom egy citromból és egy szódából viszonylag könnyen megoldható lenne, és nem is egy extra kérés. Aztán az előétel rendelés után, ami egy szimpla sajttál...
2018.05.24csoporttal
2018. áprilisában jártunk itt, hosszú idő óta először. Emlékeimben nem így élt az étterem képe. Kellemesen csalódtam. Esküvői ebédre voltunk hivatalosak, finomakat ettünk az étteremben. A kiszolgálással és az ételekkel nem volt semmi gond, minden finom, friss és ízletes volt. A borok finomak....
2018.04.19barátokkal
Kaja rossz volt. Nem azt kaptam amit kértem. Gyenge a zöldsalátájuk konkrétan spenot es ruccola. Hamburger után barátomnak csak a hasa fájt. Nem ajánlom senkinek.
Willis Hotel Business & Wellness Zalaegerszeg - Napi árak reggelis ellátással
2026.03.11-ig