Erdőgyöngye Panzió Zalaegerszeg

Hotel Írottkő K?szeg

Erdőgyöngye Panzió Zalaegerszeg vélemények

1947
Átlagos 2018. november 14.a párjával járt itt
Minden rendben is lett volna, ha nem ünnepnapon akarunk ide menni. Nevezetesen november 1. Úgy 2 hónappal előbb foglaltam le a szobát 2 éjszakára, direkt olyan panzióba melynek étterme is van. 1. én felhívott a tulaj 14 órakor, hogy mikor fogunk oda érni, mert 16-kor bezárnak mivel ünnep van. A kulcsot megmondta, hogy hova teszi és menjünk csak be.
Kiváló 2015. július 22.egyedül járt itt
Több alkalommal vettem már igénybe a szállást, eddig még soha semmilyen panaszom nem volt, és elégedetten távoztam a visszatérés igényével. A szobák egyszerű, de míves, letisztult talán kissé puritán berendezése, az otthon egy-egy darabkáját utánozza sikeresen. A városhoz közeli, mégis abszolút természetközeli hely, valami megfoghatatlan érzést indukál bennem.