Horváthné B Teodóra: éhség fogó ételek - Aranyszarvas Étterem & Pizzéria Zalakaros

éhség fogó ételek

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 31. - 2 látogató hasznosnak vélte az értékelést
A környezet, kilátás, maga az étterem fekvése nekünk tetszett. A berendezés, a vadásztrófeák igazán impozánsan mutattak a falon, illetve a kitömött szarvas és a vaddisznó is ahogy ott álltak az ablak mellett. /oly fenséges/ Igaz az ételre várni kellett, de látvány a trófeák láttán nem tűnt hosszúnak. Az étel amit kaptunk ízletes,finom ,és bőséges.Jó laktunk tőle.Az árak hasonlóak mint a többi vendéglőé. Ha legközelebb újra Zalakaroson járunk vissza megyünk oda.

Ételek / Italok: Kiváló
Kiszolgálás: Kiváló
Hangulat: Kiváló

Szeretnéd követni Horváthné B Teodóra felhasználót?    Igen

Aranyszarvas Étterem & Pizzéria Zalakaros
8749 Zalakaros
Gesztenye u. 3.

2018. március 19.
Tavaly már jártunk itt, az akkori pozitív tapasztalatok alapján döntöttünk úgy, hogy ismét visszatérünk, ha Zalakaroson pihenünk. Széles választék finom pálinkákból, italokból, ételekből. Nagyon finomak a gyógynövényes limonádék, érdemes megkóstolni. Az általunk rendelt húsmentes és vadételek...

2018. február 26.
Az ételek nagyon finomak.A hangulat vissztükrözi az étterem stílusát.Korrekt árak.A kiszolgálás kifogástalan :)