Aranyszarvas Étterem & Pizzéria Zalakaros
8749 Zalakaros, Gesztenye u. 3.

Aranyszarvas Étterem & Pizzéria Zalakaros a térképen

Aranyszarvas Étterem & Pizzéria Zalakaros értékelése:

5. helyezett a 27 zalakarosi étterem közül
43. helyezett Nyugat Dunántúlon - 760 étterem közül

étterem, kávézó - kávéház, koktél bár, pizzéria, szálláshely étterme, vendéglő
nemzetközi
hagyományos magyar fogások ...
magyar, angol, német, olasz, orosz
hitelkártya elfogadás, ingyenes parkolás, ingyenes WIFI, kerthelyiség, vegetáriánus ételválaszték ...
Visa, EC/MC, Amex
Dreher Classic

Aranyszarvas Étterem & Pizzéria Zalakaros bemutatkozása

Üdvözli Önt az Aranyszarvas Étterem, Pizzéria & Panzió!
Üdvözli Önt az Aranyszarvas Étterem, Pizzéria & Panzió!
Az Aranyszarvas Étterem, Pizzéria & Panzió Zalakaroson, a gyógy- és élményfürdő közelében található. A szállás a világhírű gyógy- és élményfürdőhöz közel, attól 450 méterre helyezkedik el. Zalakaros, Magyarország egyik legkedveltebb üdülővárosa 200 kilométerre található Budapesttől, az M7-es autópályán már 1,5 óra alatt elérhető. A város 30 kilométerre fekszik a Balaton fővárosától, Keszthelytől, valamint 35 kilométerre Hévíztől.
Éttermünkben vad- és halételek közül, a tradicionális magyar és a nemzetközi konyha ételeiből választhatnak kedves vendégeink.
Félpanziós szállóvendégeink részére bőséges svédasztalos reggelit és háromfogásos menüvacsorát biztosítunk: háromféle főétel, kétféle leves közül választhatnak, desszertek és házi készítésű finomságok várják őket.

Aranyszarvas Étterem & Pizzéria Zalakaros képei

Aranyszarvas Étterem & Pizzéria Zalakaros vélemények

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 31. - 2 látogató hasznosnak vélte
A környezet, kilátás, maga az étterem fekvése nekünk tetszett. A berendezés, a vadásztrófeák igazán impozánsan mutattak a falon, illetve a kitömött szarvas és a vaddisznó is ahogy ott álltak az ablak mellett. /oly fenséges/ Igaz az ételre várni kellett, de látvány a trófeák láttán nem tűnt hosszúnak. Az étel amit kaptunk ízletes,finom ,és bőséges.

2018. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. március 19. - 1 látogató hasznosnak vélte
Tavaly már jártunk itt, az akkori pozitív tapasztalatok alapján döntöttünk úgy, hogy ismét visszatérünk, ha Zalakaroson pihenünk. Széles választék finom pálinkákból, italokból, ételekből. Nagyon finomak a gyógynövényes limonádék, érdemes megkóstolni. Az általunk rendelt húsmentes és vadételek ízletesek voltak, mennyiségük is pont megfelelt.

Mobilról küldte. | 2018. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. február 26.
Az ételek nagyon finomak.A hangulat vissztükrözi az étterem stílusát.Korrekt árak.A kiszolgálás kifogástalan :)

Mobilról küldte. | 2017. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. július 23.
Pizzát rendeltünk ami nagyon finom volt. Elmentünk megnézni és vacsorázni. Rendeltünk pulyka gordont amibe a hús tele volt szórva borssal. Hagymás rostélyos kértünk még hátszínből ami úszott valami szörnyű szószban(talán barbecue lehetett). Nem volt tele az étterem mégis 1 órát vártunk az ételre. A városban sokkal finomabbat és kedvezőbb áron lehet kapni!

Mobilról küldte. | 2017. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. május 10. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kívülről semmi extra! Nem is gondoltam volna első látásra,hogy meglepetés érhet! Nem őket ajánlották. De mivel érkezésünk után valahol délután 3 körül ebédelni szerettünk volna, és a szállásunktól néhány háznyira ott volt ez az étterem! Próbáljuk meg alapon léptünk be . Meglepődtünk senki nem volt vendég ! Lehet hogy mégse jöttünk jó helyre?

2016. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 21.
Ebédelni tértünk be Zalakarosi nyaralásunk alatt. Rajtunk kívül senki nem volt az étteremben, ezért először kicsit megijedtünk, hogy talán nem a legjobb helyet választottuk, DE tévedtünk! A pincér nagyon kedves volt, a kiszolgálás gyorsan ment. Az ételek nagyon finomak voltak és bőven jóllaktunk vele. A lányomnak nagyon tetszettek a kitömött állatok, hangulatossá varázsolták a helyet.

2014. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. július 14.
Átutazóban voltunk és egy ebédre álltunk meg az étteremben. Kedves személyzet ,árak jók ,ételek finomak. Kellemes hely! Nincs tömeg nem kellett sokat várni az ételre. A gyerekeknek nagyon tetszettek az étteremben kiállított állatok(szarvas, vaddisznó,vadkacsa,róka). Kényelmes terasz is tartozik az étteremhez illetve a parkolás is megoldott,csak ajánlani tudom.

Legnépszerűbb csomagok Zalakaroson és környékén
Venus Hotel
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 11.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázs kuponnal, wellness teával. fürdőköpeny és szauna-lepedő használattal, sportos programokkal, játszószobával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.11.01. - 2020.12.23.
Joó-Elite Apartmanok
Zalakaros
4 nap/3 éjszaka 5.000,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, parkolással, WIFI-vel
2020.04.16. - 2021.09.30.
Aurora Vendégház
4 nap/3 éjszaka 24.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Lorelei Vendégház
Gyenesdiás
2021.02.17. - 2020.02.17.
Dominika Apartman
Kehidakustány
3 nap/2 éjszaka 3.700,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Thermal Hotel Balance
Lenti
3 nap/2 éjszaka 15.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, fürdőbelépővel, fürdőköpeny bekészítéssel, sportos programokkal, játszószoba használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.09.01. - 2020.06.30.
Port Panzió
Balatonmáriafürdő
6 nap/5 éjszaka 11.980,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, parkolással
2020.03.13. - 2020.10.15.
Amadeus Villa
3 nap/2 éjszaka 6.250,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel

Szállodák Zalakaroson és környékén
Hunguest Hotel Pelion  Zalakaros
Palace Hotel  Zalakaros
Hotel Forrás Zalakaros Zalakaros
A Hotel Forrás Zalakaroson, karnyújtásnyira a Gránit Gyógyfürdőtől várja gyógyulni és...
Pelion extra akció (min. 2 éj)
Wellness kikapcsolódás teljes ellátással (min. 3 éj)
Napi árak

Aranyszarvas Étterem & Pizzéria ZalakarosX