Friskó Vendéglő Zalakaros

2 éjszakás ajánlat félpanzióval
2025.01.06-ig

Friskó Vendéglő Zalakaros vélemények

Kiváló 2023. augusztus 29.gyerekekkel járt itt
A nyár egyik legforgalmasabb estéjén voltunk ott. Nagy volt a pörgés, ennek ellenére kedves, barátságos volt a személyzet és maga a tulaj is. A vacsora pedig nagyon finom volt.
Szörnyű 2022. július 20.gyerekekkel járt itt
Strandolás után érkeztem a családommal. Szerettünk volna egy jót vacsizni. Férjem egy burgert választott, azzal semmi gond nem is volt. Mi a gyerekkel egy fatányros mellett döntöttünk. A felszolgált étel 80%a ehetetlen volt. Tányrunkon egy marék steak burgonya, egy tenyérnyi grillezett csirkemell, egy cigánypecsenye szerű hús és két baconbe tekert szűzerme volt.
Kiváló 2021. október 10.családjával járt itt
Az ételek kiválóak a kiszolgálás kedves és gyors ámbár mi soha nem nyáron ,hanem őssztől -tavaszig szoktunk menni.
Mindenhez közel van a szállásoz fűrdőhöz és a központhoz is,még gyalog is.
Mindenkinek csak ajánlani tudom,szerintem aki kiprobálja visszatérő vendég lesz azt garantálom.....
2021. július 9.barátokkal járt itt
Megérkezésünkkor nagyon éhesek voltunk, egy hosszú út után érkeztünk a városba. A Friskó Vendéglőt néztük ki magunknak, hát betértünk. Még korán volt, talán épp nyitás, így nem voltak sokan. Kedves fogadtatásban volt részünk, gyorsan kiválasztottuk a kért ételeket, amiket hamar meg is kaptunk.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt már2 évnyi aktív tagság
2019. június 19.gyerekekkel járt itt
Ismerősünk ajánlotta ezt az éttermet, így gondoltuk, hogy kipróbáljuk. Zalakaroson szálltunk meg és egy kellemes séta után, akartunk enni egy jót,de eléggé felejthető volt az étel. Kicsit csalódtunk, ár-érték arányban drágának találom. Az étlapot sem mondanám bőségesnek, viszont a hangulat jó, a felszolgáló nagyon kedves volt és barátságos.
Kiváló 2017. augusztus 29.családjával járt itt
Házassági évfordulónkat ünnepeltük az étterembe. Előre megrendelt ételt fogyasztottunk. Gyors kiszolgálás, ízletes ételek. Udvarias pincérek. Étlapról is mindenki talál magának megfelelő választékot. Két évente járunk Zalakaroson, de a Friskó Éttermet soha nem hagyjuk ki. Érdemes a finom fagyiit és süteményeit is kipróbálni. Diétások is találnak maguknak megfelelő desszertet.
Kiváló 2016. december 29.a párjával járt itt
Amikor Zalakaroson járok csak itt eszem,mert tiszta kúlturált az étterem, gyors a kiszolgálás,és nahyon finomak az ételek. Itt az ételeket nem kell utólag sózni-borsozni, mert tökéletesen vannak fűszerezve.
Friskó Vendéglő Zalakaros - Belső
Kiváló 2016. október 14.a párjával járt itt
Legmeghatározóbb zalakarosi élményünk a Friskó Étterem volt. A bőséges választékkal és változatos, igényes ételkínálattal rendelkező étlapról szarvassültet és hagymás rostélyost rendeltünk, előtte egy csülkös-és egy Jókai bablevessel. A szarvassült tökéletes volt, a barna mártás hozzá egy költemény.
Kiváló 2015. augusztus 17.a párjával járt itt
Ez a Friskó Étterem a Bodahegyi úton van, amit idei látogatásunkkor is ismét felkerestünk. Az ételek finomak, a választék a napi ajánlatokkal talán nagyobb, mint a másik Étteremben, de anélkül is talál mindenki kedvére valót (rántott békacombtól a palacsintáig). Itt a savanyúság salátabárból választható, melyet a külföldiek kedvelnek. A személyzet udvarias, a kiszolgálás gyors, az árak megfelelőek.
Kiváló 2014. november 4.barátokkal járt itt
Egy baráti társasággal töltöttünk el néhány napot, és lehetőségünk volt a Friskó Panziót és éttermét megismernünk. Igazán kedves, udvarias és mindenre figyelmes személyzettel találkoztunk. Minden igényünket figyelembe véve készítették az ételeket, amelyek nagyon finomak voltak, házias ízekkel, bőséges adaggal kedveskednek minden vendégnek.