Josh: Zalakaroson csak ide - Kilátó Borozó Zalakaros

1. helyezett a 27 zalakarosi étterem közül

Zalakaroson csak ide

2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 20. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Ha erre járunk csak ide megyünk.
Kifogástalan a kiszolgálás és fantasztikusak az ételek. A kemencében folyamatosan sülnek a jobbnál jobb finomságok. Ezeket nem szabad kihagyni, de babgulyásuknak sincs párja. Ha jól emlékszem 3 fix kemencés étel van: Kacsacomb, Csülök, Tarja/Oldalas.
A hely hangulatos és gyönyörű a környék is. Megtalálni sem nehéz, mert csak a kilátó felé kell menni és előbb utóbb odaérsz.
Ami szintén nagyon fontos, hogy ár/érték arányban magasan veri a hasonló helyeket.

Ételek / Italok: Kiváló
Kiszolgálás: Kiváló
Hangulat: Kiváló

Szeretnéd követni Josh felhasználót?    Igen

Kilátó Borozó Zalakaros
8749 Zalakaros
Kilátó út 44.

2019. augusztus 31.
Barátságos kiszolgálás, finom bőséges adagok! Aki Zalakaroson jár feltétlen térjen be ide.

2019. június 30.
Zalakarosi pihenésünk idején nem hagynánk ki a Kilátó Borozót! Nagyon hangulatos hely, tökéletesen beleillik a tájba, a kisváros gyöngyszeme. Szakmáját szívvel-lélekkel végző tulajdonos és családja, közvetlen, ha a munkája lehetővé teszi, hogy pár pillanatot szusszanjon, szívesen osztja meg...

2019. május 5.
Nagyon finomak voltak az ételek! Kedves a kiszolgálás! Tiszta,kellemes hely és minden felújított.