Kutyásszemmel: Ezentúl mi is csak ide :-) - Kilátó Borozó Zalakaros

Kilátó Borozó Zalakaros értékelése
1. helyezett a 27 zalakarosi étterem közül

Ezentúl mi is csak ide :-)

2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 17.
Négynapos zalakarosi tartózkodásunk második napján fedeztük fel az éttermet. Mivel férjem húsimádó, nem is volt kérdés, hogy a következő napokon melyik étterembe menjünk. A kemencében sült csülökből többször is rendelt :-). Vegetáriánusként a prószát párolt káposztával teszteltem, az is finom volt, mint a rétesek. A pálinkák is nagyon finomak :-)
Egyedüli negatívum, hogy október végén már hűvösebb volt, viszont a zárt, fűtött rész korlátozott, de az ízek tényleg kárpótolják a vendégeket. Amikor volt hely a fűtött sátorba kutyával is mehettünk.

Ételek / Italok: Kiváló

Kilátó Borozó Zalakaros
8749 Zalakaros
Kilátó út 44.

2019. augusztus 31.
Barátságos kiszolgálás, finom bőséges adagok! Aki Zalakaroson jár feltétlen térjen be ide.

2019. június 30.
Zalakarosi pihenésünk idején nem hagynánk ki a Kilátó Borozót! Nagyon hangulatos hely, tökéletesen beleillik a tájba, a kisváros gyöngyszeme. Szakmáját szívvel-lélekkel végző tulajdonos és családja, közvetlen, ha a munkája lehetővé teszi, hogy pár pillanatot szusszanjon, szívesen osztja meg...

2019. május 5.
Nagyon finomak voltak az ételek! Kedves a kiszolgálás! Tiszta,kellemes hely és minden felújított.