Kulináris meglepetés a

La'Mar Grill Restaurant & Pizzeria ZalakarosLa'Mar Grill Restaurant & Pizzeria Zalakaros a térképen

Kiváló 2017. márciusban, a párjával járt ittÉrtékelt: 2017. március 19.
Azzal kezdeném, hogy aki erre jár, ne hagyja ki ezt a helyet!

Zalakarosi hétvégénken böngésztem az éttermi felhozatalt, ahol megláttam ezt a kicsi csodát a pavilonsoron. A véleményeket olvasva, felkészültem egy nagyszerű kulináris élményre, és azt hiszem maximálisan elégedettek voltunk.

Én az a fajta vagyok, aki legyen az a világ bármelyik pontja, a külföldi tartózkodásaimkor is a helyi gasztronómiai élményt várom a legjobban. Erre itt Zalakaroson sikerül egy nagyszerű élménybe belefutnom. Mert, ha valakinek másnap délben, amikor azon töri a fejét, hogy hova kellene betérnie egy finom ebédre, és közben a szájában megjelenik az előző napi ételsor íze, mintha az most is a szájában lenne. Nos ez egy semmihez sem fogható, és magyarázatra se szoruló értékelés. Csillagos ötös! Ez azon helyek egyike, ahol képes lennék akár két héten keresztül minden nap betérni, mert akkor is találnék olyat, amit megkóstolásra érdemesnek tartok.

Mind az ételek megjelenése, mind a mennyiség tökéletes volt. Pedig elsőre azt gondoltam, hogy a fő fogás fél fogamra sem lesz elég, aztán bebizonyosodott, hogy a mennyiség is rendben van, pont annyi, amennyit egy egészséges ember egyszerre jóérzéssel el tud fogyasztani. A desszert is igazi remekmű, a kiszolgálás nagyon barátságos, kedves.
Gratula a tulajdonosnak, a felszolgálóknak a séfnek, mert ehhez a közös munkájuk elengedhetetlenül szükséges. És köszönöm, hogy végre egyre több hely próbál letérni a rántott hús, cigánypecsenye, hortobágyi húsos palacsinta, mindenféle állagú és állapotú gulyásleves, és "húsleves" vonalról. Ez a jövő, ez a sikeresség egyik záloga. Bár elismerem, ehhez a célközönségnek is fogékonnyá kellene válniuk az új, ismeretlen ízek megismerésére, kipróbálására.
Hangulat:Kiváló
Ár / érték arány:Kiváló
La'Mar Grill Restaurant & Pizzeria Zalakaros - Étel/italLa'Mar Grill Restaurant & Pizzeria Zalakaros - Étel/ital

La'Mar Grill Restaurant & Pizzeria további értékelései

2023.11.14gyerekekkel
Zalakaros központjában, a Gyógyfürdő téren a sétány bal szélső egysége a La'Mar, amely olasz étterem és pizzéria, ebédidőtől kezdődően vacsoraidőig tartanak nyitva. A beltér kellemes, enyhén olaszos hangulatú, a teraszuk még november elején is üzemelt. Pozitívum, hogy este 9-kor még tudtunk itt...
2023.07.03egyedül
Hi! Vilájárta Inyenc vagyok akit nem könnyü meggyözni hogy " Boah testvér, ezt nem hagyhatod ki!! ...etc. Gyanakvó egy alkat vagyok és igy a jó. Egy Gastronomiai egység kiválasztása nálam valószinüleg kissé másabb és mondhatnám unorthodox de eddig bejött. Zalakaros, Étteremsor, s a négy-öt...
2022.06.19a párjával
Nagyon kedves ,gyors kiszolgálás gyönyörű helyen jó ár érték arányban színvonalas ételt fogyasztottunk csak ajánlani tudom mindenkinek aki itt jár.Örülök ,hogy már itt is voltam
Orwa Apartman II. Zalakaros - Legjobb ár
2024.06.30-ig