Segreto Caffe Zalakaros

4Kiszolgálás
4Hangulat
3Ár / érték
5Tisztaság
Láttad már a nyereményjátékunkat?Megnézem, nyerni szeretnék!
Népszerű szállások a környéken
Kényeztető pihenés Hévízen Tófürdő belépővel
2025.05.01-ig
Hunguest Hotel Panoráma Hévíz
63.147 Ft / 2 fő / 2 éjtől félpanzióval
Ensana Thermal Aqua Hévíz - Wellness élmények all inclusive ellátással, előfoglalással
Wellness élmények all inclusive ellátással, előfoglalással
2025.06.01-ig
Ensana Thermal Aqua Hévíz
48.150 Ft / 2 fő / éjtől all inclusive ellátással

Segreto Caffe Zalakaros vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 266 városban járt márFelfedező - 3377 helyen első értékelőNépszerű író - 2496 hasznos szavazat11 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 96893 feltöltött kép
2023. november 19.gyerekekkel járt itt
A Zalakarosi Fürdő fogadóterében, a bejárattól egyből balra található ez az olasz kávézó és cukrászda, a bejárat előtt külső, kiülős terasszal. A La'Mar étteremben kaptunk ajánlást, hogy jöjjünk el ide, ha finom süteményt, igazi olasz kávét szeretnénk inni Zalakaroson, és valóban nem is csalódtunk, legalábbis én a sütemények tekintetében.
5Ételek / Italok
4Kiszolgálás
4Hangulat
3Ár / érték arány
5Tisztaság
Itt fényképeztem:
Segreto Caffe Zalakaros - Étel/italSegreto Caffe Zalakaros - Étel/italSegreto Caffe Zalakaros - EgyébSegreto Caffe Zalakaros - Étel/italSegreto Caffe Zalakaros - Étel/italSegreto Caffe Zalakaros - BelsőSegreto Caffe Zalakaros - BelsőSegreto Caffe Zalakaros - BelsőSegreto Caffe Zalakaros - BelsőSegreto Caffe Zalakaros - Étlap/itallapSegreto Caffe Zalakaros - Étel/italSegreto Caffe Zalakaros - Étel/italSegreto Caffe Zalakaros - BelsőSegreto Caffe Zalakaros - BelsőSegreto Caffe Zalakaros - Külső kép
Még több kép (12 db) >>