Stand Bar - Park Inn Zalakaros Zalakaros

a 37 zalakarosi étterem közül
Hely jellege
bár
Stand Bar - Park Inn Zalakaros Zalakaros
Stand Bar - Park Inn Zalakaros ZalakarosStand Bar - Park Inn Zalakaros Zalakaros
7 fotó

3Kiszolgálás
4Hangulat
2Ár / érték
4Tisztaság
Láttad már a nyereményjátékunkat?Megnézem, nyerni szeretnék!
Népszerű szállások a környéken
2025.01.06-ig
Hunguest Hotel Pelion Tapolca
82.460 Ft / 2 fő / 2 éjtől félpanzióval

Stand Bar - Park Inn Zalakaros Zalakaros vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 266 városban járt márFelfedező - 3377 helyen első értékelőNépszerű író - 2498 hasznos szavazat11 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 96893 feltöltött kép
Átlagos 2023. november 20. járt itt
A népszerű zalakarosi Park Inn Wellness Hotel leginkább arról híres az Üdülő soron, a település déli részén, hogy innen egy zárt függőhídon át egyenesen a termálfürdőbe lehet átsétálni fürdőruhában, köntösben, strandpapucsban.
3Ételek / Italok
3Kiszolgálás
4Hangulat
2Ár / érték arány
4Tisztaság
Itt fényképeztem:
Stand Bar - Park Inn Zalakaros Zalakaros - BelsőStand Bar - Park Inn Zalakaros Zalakaros - Külső képStand Bar - Park Inn Zalakaros Zalakaros - Külső képStand Bar - Park Inn Zalakaros Zalakaros - BelsőStand Bar - Park Inn Zalakaros Zalakaros - BelsőStand Bar - Park Inn Zalakaros Zalakaros - Étel/italStand Bar - Park Inn Zalakaros Zalakaros - Belső
Még több kép (4 db) >>