Judith54: Zalakarosi vendégszeretet, kikapcsolódás az Art Hotelben - Art Hotel Zalakaros

Art Hotel Zalakaros értékelése
1. helyezett a 125 zalakarosi szállás közül

Zalakarosi vendégszeretet, kikapcsolódás az Art Hotelben

2017. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. július 21. - 2 látogató hasznosnak vélte az értékelést
5 éjszakát töltöttünk el párommal a szállodában. A szálloda egész személyzetéről csak jót tudok mondani, figyelmesek, udvariasak, barátságosak, segítőkészek, minden információval rendelkeznek. Az ételválaszték bőséges volt, s nagyon ízletesek voltak. Változatosan, s nagyon jól főznek a szakácsaik. A déli egytálételek is finomak voltak, s elegendőek. Tisztaság mindenütt. Wellness részleggel is minden rendben volt.
Csak ajánlani tudom mindenkinek, aki kikapcsolódásra, és kulináris élvezetre vágyik! Ebben a szállodában látszik, hogy a vendégekért vannak!

Szeretnéd követni Judith54 felhasználót?    Igen

Art Hotel Zalakaros
8749 Zalakaros
Üdülő sor 2.

2019. május 31.
Mivel még nem jártunk 3 csillagos szállodában, kíváncsian vártam,hogy milyen lesz a különbség egy 4 csillagoshoz képest. Kellemesen csalódtam. 3 éjszakát töltöttünk itt. A foglalási rendszerük tökéletes, gyors választ kaptam és a külön kívánságainkat is figyelembe vették. A fürdőköpenyért fizetni...

2019. május 14.
3 éjszakát töltöttünk a hotelben. 2 és fél éves kisgyerekkel voltunk, akinek nagyon tetszett a játszószoba. Gyerekmedence nincs itt, de a pezsgőfürdőt is élvezte. A szoba tiszta, nagy, barátságos volt. Az ágy kicsit nyikorgott. Az étkezés nagyon jó volt, főleg a vacsorák voltak változatosak,...

2019. május 7.
A szálloda minden olyan tulajdonsággal rendelkezik ami egy nyugodt változatos kikapcsolódáshoz kell.Nagyon elkeserítő időt fogtunk ki ,ennek ellenére mindent megtaláltunk a szállás helyen ahhoz hogy ki se kívánkozzunk.Szuper wellness,konditerem.Bőséges ízletes sőt magyaros ételek.Kellemes...

Art Hotel, Zalakaros kiemelt csomagajánlatai
 - Napi árak
Napi árak, reggelivel, félpanzióval, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019-08-25 - 2020-04-30
 - Art relax (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 12.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, játszószobával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-09-02 - 2019-12-20
 - Szuper wellness (min. 3 éj)
4 nap/3 éjszaka 11.767,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ajándék ebéddel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, játszószobával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-09-02 - 2019-12-20