Judith54 szállás értékelései

Lájkold vagy oszd meg Judith54 értékeléseit!

Olvasd el Judith54 szállás értékeléseit!

2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 13. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
2007. óta rendszeresen visszajövünk ebbe a szállodába, mert itt tényleg kikapcsolódni lehet. A személyzet régi ismerősként fogad minket, udvariasak, készségesek, segítőkészek, vidámak még akkor is, ha esetleg fáradtak. Az éttermi dolgozók figyelmesek, jókedvűek, látszik, hogy mindent a vendégért csinálnak! Az ételek fantasztikusak, nagy választékkal, nagyon finom édességekkel.
2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 13. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Ismét ezt a szállodát választottuk a januári síeléshez. Mint eddig, most is jól éreztük magunkat. A személyzet mint eddig is udvarias, kedves, segítőkész volt. A reggeli és vacsora választéka bőséges volt, bár a sütemények minősége,választéka sokat romlott. Figyelemre méltó,s külön köszönet a szállodának, hogy a páromat egy kis kedvességgel (egy kis üveg pezsgő)köszöntötte születésnapja alkalmából!
2018. augusztusi kikapcsolódás -

Hotel Annabella Balatonfüred

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 30. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Először jártunk itt ebben a szállodában! A ki és bejelentkezés nagyon gyorsan ment. Segítőkészek a recepciósok. Hatalmas a szálloda nagy a parkolója, ennek ellenére alig lehet helyet kapni, gondolom ez a szálloda telítettségétől is függ.
2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 30. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Több oldalon olvastam erről a szállodáról! Kíváncsian vártam, hogy milyen is valójában. Olvastam negatív és pozitív véleményt is. Ami tényleg igaz, magaslaton lehet "trónolni", ami nem a szálloda hibája, hanem a kivitelezőé! Az viszont a szálloda hibája, hogy a wc papír tartó gurigatartója hiányzott! A tisztasággal egyébként nem volt gond.
2018. januári kikapcsolódás -

Hunguest Grand Hotel Galya Galyatetô

2018. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 30. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Már többször jártunk ebben a szállodában! Most is nagyon jól éreztük magunkat! Reggelinél és vacsoránál is mindig találtunk ízlésünknek megfelelő ételt. A kínálat tökéletes, ha valami elfogyott perceken belül pótolták. Udvarias személyzet a szálloda minden részlegén. Szép tiszta szálloda.
2018. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 30. - 2 látogató hasznosnak vélte az értékelést
A szálloda az egyik kedvenc helyünk, szinte hazajárunk! Az arborétum szívében, csendes nyugodt környezetben helyezkedik el. A szálloda személyzete udvarias, segítőkész, barátságos. Az ételek változatosak, nagyon jó ízűek, mindenki megtalálja a neki megfelelőt, dicséret a szakácsoknak, cukrászaiknak. Az étterem dolgozói vidámak, udvariasak, a vendégek kívánságait lesik.
2018. augusztusi kikapcsolódás -

Danubius Health Spa Resort Aqua Hévíz

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 30. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Idén is több napot töltöttünk el a szállodában. Itt még nem csalódtunk. Segítőkész, barátságos személyzet. Nagyon jó a konyhájuk,változatos, ízletes ételek, bő választék volt, akár a reggelinél, ebédnél, délutáni kényeztetésnél, illetve a vacsoránál. Mindenütt tisztaság. A wellness részleg is nagyon jó, ott is tisztaság van. A tó kb.
Augusztusi kényeztetés 2017-ben -

Danubius Health Spa Resort Aqua Hévíz

2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 30. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Több éve járunk ebbe a szállodába. A személyzet kedvessége, segítőkészsége, udvariassága magas színvonalon van. Tisztaság az egész szállodában,beleértve a wellness részleget is. Az étkezések kínálata, minősége fenomenális! ! ! ! ! ! ! ! Sajnos a parkolási díjat, amit még 2015-ben vezettek be (600 Ft/éj 7 nap alatti tartózkodás alatt)megemelték 900.
Zalakarosi vendégszeretet, kikapcsolódás az Art Hotelben -

Art Hotel Zalakaros

2017. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. július 21. - 2 látogató hasznosnak vélte az értékelést
5 éjszakát töltöttünk el párommal a szállodában. A szálloda egész személyzetéről csak jót tudok mondani, figyelmesek, udvariasak, barátságosak, segítőkészek, minden információval rendelkeznek. Az ételválaszték bőséges volt, s nagyon ízletesek voltak. Változatosan, s nagyon jól főznek a szakácsaik. A déli egytálételek is finomak voltak, s elegendőek.
Fogyókúrázóknak nem ajánlom -

Hunguest Grand Hotel Galya Galyatetô

2017. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. február 11. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Januárban voltunk ebben a szállodában. 4 éjszakát töltöttünk el. A szállodával meg voltunk elégedve, az ellátás jó volt, a személyzet udvarias, kedves, segítőkész volt. A fűtéssel nem spóroltak, annyira meleg volt a szobában, hogy lejjebb kellett venni a radiátor beállítását. Az ételválaszték bőséges volt, s jó ízű. Fogyókúrázóknak nem ajánlom, mert nagy a csábítás veszélye!