Kiváló 2024. szeptemberben, a párjával járt ittÉrtékelt: 2024. szeptember 5.
Ajánlom a helyet másoknak is!
Szeptember első napjaiban voltam nejemmel a szállodában, immár sokadszorra. Mindennel elégedettek voltunk. Tisztaság, személyzet, ételek, wellness. Külön kérésemre mozgáskorlátozott szobát kaptam, mivel nemrég műtöttek. Mindenkinek ajánlani tudom. Visszatérünk!
Sokadszorra voltunk nejemmel a hét elején. Négy nap, három éj, ez kellemes. Nem sok, nem kevés. Mindennel elégedett vagyok. Az ár is jó. A személyzet figyelmes, a tisztaság elvárásoknak megfelelő. A wellness is szuper, főleg hogy nem voltunk sokan. A felújítás sokat dobott a megjelenésen!...
Már többször voltunk itt. A tavaszt és a feleségem születésnapját egy-egy Wellness hétvégével szoktuk köszönteni. Most is tökéletes volt, sőt az időjárás is kedvezett. A szálloda úgy jó ahogy van: tiszta, rendezett, átgondolt, a személyzet érti és szívesen végzi a munkáját, szolgáltatásaik...