Nagyon szeretem ezt a szállodát. A wellness kiváló. Az ételek nagyon finomak és változatos csak ajánlani tudom mindenkinek.
2026.05.01a párjával
Kiváló
![]()
Sokadszorra voltunk nejemmel a hét elején. Négy nap, három éj, ez kellemes. Nem sok, nem kevés. Mindennel elégedett vagyok. Az ár is jó. A személyzet figyelmes, a tisztaság elvárásoknak megfelelő. A wellness is szuper, főleg hogy nem voltunk sokan. A felújítás sokat dobott a megjelenésen!...
2026.04.08a párjával
Kiváló
![]()
Már többször voltunk itt. A tavaszt és a feleségem születésnapját egy-egy Wellness hétvégével szoktuk köszönteni. Most is tökéletes volt, sőt az időjárás is kedvezett. A szálloda úgy jó ahogy van: tiszta, rendezett, átgondolt, a személyzet érti és szívesen végzi a munkáját, szolgáltatásaik...
2026.02.05a párjával
Kiváló
![]()
Tegnap jöttünk haza. Három éj, négy napot voltunk, nem először! Minden szempontból tökéletes! Visszatérünk hamarosan!