Boni Családi Wellness Hotel Zalakaros értékelése
13. helyezett a 126 zalakarosi szállás közül

Hétvége

2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 29. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Könnyen megközelíthető a szálláshely . A szállás elérhető közelben van mindenhez pl a fürdőhöz is, ami gyönyörű, és úgy gondolom minden korosztály igényét kielégíti. Kényelmes és tiszta szoba . A személyzet udvarias , barátságos , segítőkész . A reggeli változatos a menü választásos vacsora finom , bőséges volt . Sajnos a Wifi a szobában nem mindig volt elérhető . De ez nem befolyásolja azt hogy jól éreztük magunkat .

Szeretnéd követni Tibike55 felhasználót?    Igen

Boni Családi Wellness Hotel Zalakaros
8749 Zalakaros
Üdülő sor 1.

2019. október 2.
Kedves személyzet mindenben készségesen segítettek. Az ételek megfelelőek de választék szűkös bár éhen nem maradt senki. Hibának találom hogy a reggeli a leterített biliárd asztalra volt terítve és a nap folyamán a poharakat is ott tárolják, így a játék nem elérhető! Bár mondták készségesen hogy...

2019. szeptember 19.
Mi csak ide járunk! Családias légkör , barátságos fogadtatás és kiszolgálás! És nem utolsó sorban állat barát hely! Imádjuk

2019. szeptember 16.
A szállásról szóló leírás és a fotók alapján színvonalasabb helyre számítottunk! Akkor is, ha nem 5 csillagos szállodába mentünk!! Az étel nem volt rossz, a mennyisége nekem elég volt, a párom már kevésnek érezte (pedig magas, vékony alkatú férfi)! A szobák elég szerény berendezésűek, a szobai...

Boni Családi Wellness Hotel, Zalakaros kiemelt csomagajánlatai
 - Wellness bomba Zalakaroson (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 6.725,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, sportolási lehetőségekkel, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-09-11 - 2019-12-20
 - Napi árak
3 nap/2 éjszaka 11.500,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, félpanzióval, WIFI-vel
Érvényes: 2019-10-26 - 2020-05-31
 - Őszi wellness szezonnyitó és őszi szünet (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 7.990,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, sportolási lehetőségekkel, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-09-01 - 2019-11-03