Boni Családi Wellness Hotel Zalakaros értékelése
11. helyezett a 129 zalakarosi szállás közül

Hétvége

2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 29. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Könnyen megközelíthető a szálláshely . A szállás elérhető közelben van mindenhez pl a fürdőhöz is, ami gyönyörű, és úgy gondolom minden korosztály igényét kielégíti. Kényelmes és tiszta szoba . A személyzet udvarias , barátságos , segítőkész . A reggeli változatos a menü választásos vacsora finom , bőséges volt . Sajnos a Wifi a szobában nem mindig volt elérhető . De ez nem befolyásolja azt hogy jól éreztük magunkat .

Szeretnéd követni Tibike55 felhasználót?    Igen

Boni Családi Wellness Hotel Zalakaros
8749 Zalakaros
Üdülő sor 1.

2020. július 20.
Először is szeretném meg köszönni a gyors válaszadásukat. A Boni Hotellel kapcsolatban, rengeteg pozitívumot tudnék fel sorolni.De ahogy látják,a kérdő ív kitöltése egyértelmű úgy gondolom.Ahogy odaértünk a Hotelhoz, a segítőkészség,kedvesség,udvariasság,tisztaság és ami még személyünknek...

2020. június 2.
Arértében nagyon jó választás! Az ételkínálat kicsit szegényes, de ízletes volt! Pihenésre felnőtteknek tökéletes, bár a gyerekektől elég hangos vot . Mindedettől függetlenül szívesen visszamennék! A személyzet nagyon kedves és segítőkész volt!

2019. november 25.
A hotel csendes helyen, a fürdő közelében van, a bicikliút mellette vezet. A személyzet nagyon kedves és rugalmas. A szoba egyszerű, a célnak megfelel, de az ágyak nem voltak túl kényelmesek :( Az étel elegendő és finom volt, az extra kéréseket (tejmentes) is figyelembe vették.

Boni Családi Wellness Hotel, Zalakaros kiemelt csomagajánlatai
 - Hosszútávú akció (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 7.225,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, sportolási lehetőségekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020-09-18 - 2021-06-30
 - Napi árak reggelis ellátással (1 éjtől)
3 nap/2 éjszaka 19.800,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness használattal, játszószobával, sportolási lehetőséggel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020-11-04 - 2022-02-28
 - Húsvét és tavaszi szünet (min. 3 éj)
4 nap/3 éjszaka 9.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, kedvezményekkel, játszószoba használattal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021-03-31 - 2021-04-06