Hotel Aphrodite Zalakaros ★★★★

Hotel Aphrodite Zalakaros
Hotel Aphrodite ZalakarosHotel Aphrodite Zalakaros
Hotel Aphrodite ZalakarosHotel Aphrodite Zalakaros

Hotel Aphrodite Zalakaros bemutatkozása

Alig száz méterre a zalakarosi Strandfürdőtől található a négycsillagos Hotel Aphrodite, amely wellness és gasztronómiai szolgáltatásaival változatos programlehetőségeket kínál.

A Hotel Aphrodite legnépszerűbb csomagjai

Hotel Aphrodite Zalakaros - Napi árak félpanziós ellátással (1 éjtől)
Napi árak félpanziós ellátással (1 éjtől)
2024.08.01-ig
Hotel Aphrodite Zalakaros - Kikelet gasztroélményekkel (min. 2 éj)
Kikelet gasztroélményekkel
2024.06.30-ig
Palace Hotel Hévíz

Hotel Aphrodite Zalakaros vélemények

Kiváló 2019. szeptember 23.a párjával járt itt
Sok helyen megfordultunk már a párommal nemcsak belföldön. Lehetőségünk volt jó pár szálloda szolgáltatásait igénybe venni. Mikor először beléptünk az Aphrodite hotelbe azonal éreztük a családias baráti légkört hangulatot. Szívélyes fogadtatásban volt részünk. Az ételek mindíg finomak voltak és igazán háziasak.
Kiváló 2019. szeptember 13.a párjával járt itt
A szálloda személyzete segítőkész, szorgalmas és nagyon kedves. Gyönyörű éttermében bőséges, finom ételeket várják a vendégeket. A szinvonalas sportolási lehetőségek mellett a többmedencés fürdőzés, tökéletes pihenést nyújt. Pihenésre, kikapcsolódásra a leg tökéletesebb hely.
Hotel Aphrodite Zalakaros - Külső képHotel Aphrodite Zalakaros - WellnessHotel Aphrodite Zalakaros - VendéglátásHotel Aphrodite Zalakaros - Szórakozás/Sport
Átlagos 2019. szeptember 9.a párjával járt itt
Csomagban foglaltunk, nem minden volt valóságos a helyszínen. Sajnos a tisztaság nem volt megfelelő, sem a szobában, sem a fürdőben. Az ágyunk azonban igen kényelmes és tiszta volt. Személyzet segítőkész, reggeli-vacsora svédasztalon bőséges és finom volt, wellness megfelelő, gőzkabin, szaunák, medencék kellemes kikapcsolódást nyújtottak. Hotel elhelyezkedése igen jó.
Kiváló 2019. augusztus 26.a párjával járt itt
Párom szülinapját ünnepeltük a hotelben, nagyon figyelmes személyzettel találkoztunk, meglepetéssel is készültek. Az ételek magyarosak, ízletesek, a szoba nagyon kényelmes volt. Az éjszakai gyertyafényes fürdőzés nagyon romantikus volt. Még visszamegyünk ide ;)
Kiváló 2019. július 19.családjával járt itt
Az Aphrodite Hotelt csak ajánlani tudom. Többször jártunk már Náluk. A 4 csillagos minősítésnek teljesen megfelel. Tisztaság, ételek, kiszolgálás tökéletes. Készségesen segítenek mindenben. Nyár lévén a jégakkukat szó nélkül eltették nekünk éjszakára a mélyhűtőbe. Házassági évfordulónkra mentünk most, és meglepetés is várt minket.
Hotel Aphrodite Zalakaros - SzobákHotel Aphrodite Zalakaros - Szobák
Kiváló 2019. július 13.a párjával járt itt
Csodálatos 4 napot töltöttünk július 4-7 ig Zalakaroson, az Aphrodité Hotelben! A szálloda komfortja felülmúlta elvárásainkat. Sokszor zavarba ejtő volt az ott dolgozó hölgyek és urak figyelmessége, kedvessége! Én (Ernő) imádok főzni, mert egy örömforrás az ételkészítés számomra, de sajnáltam ott hagyni a finom, változatos bőségtárat!
Kiváló 2019. május 27.a párjával járt itt
Remek az ellátás, a személyzet rendkívül segítőkész,a konyha remek. Jót bicikliztünk a Kis-Balatonhoz!
A körágyas szoba kényelmes és romantikus. A masszázs nagyon kellemes volt.
Szívesen visszatérünk ide a jövőben is,bátran ajánlom az ismerőseimnek.
A félpanzió választéka sokszínű és változatos. A vellness rész nem túl nagy, de pihentető és tiszta.
Kiváló 2019. április 28.családjával járt itt
Családdal töltöttem itt 3 napot, de biztos, hogy visszatérünk még ide. Barátságos és udvarias személyzet, kényelmes szobák, szép környezet. Rengeteg szolgáltatás van és a wellness is jó. A konyha kitűnő, az ételek finomak, ráadásul én nagyon sokféle alapanyagra allergiás vagyok,de még így is tudtam bőségesen választani.
Kiváló 2019. április 5.a párjával járt itt
Visszatérő lelkek vagyunk hol kutyával, hol nélküle. Szép környezet, kényelmes szobák. Kedves, udvarias, segítőkész személyzet. Az ételek háziasak, nagyon ízletesek. Ajánlom a Garaboncon lévő farmjukat is megnézni, ahol bepillantást nyerhetünk honnan kerülnek az alapanyagok a konyhájukba és az asztalunkra.
Kiváló 2019. március 18.gyerekekkel járt itt
Nagyon barátságos, családias szálloda, finom (bio) ételekkel, tökéletes kiszolgálással, fantasztikus személyzettel.
Hotel Aphrodite Zalakaros a térképen
8749 ZalakarosSport utca 10.
• fedett úszómedence • szabadtéri úszómedence • szauna • Fitnessz center • Spa & wellness center • fodrászat • kozmetika • manikűr • masszázs • pedikűr • pezsgőfürdő • szépségszalon • szolárium • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • merülőmedence • gyerekmedence
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Szabadtéri parkoló, kamerával felügyelt: 1000 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
• Sorompóval zárt parkoló, kamerával felügyelt: 1000 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
• Mélygarázs, kamerával felügyelt: 2000 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Nagy testű kutya: 5900 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Macska: 5900 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Egyéb kistestű háziállat: 5900 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• étterem / kávézó • szobaszervíz • 24 órás szobaszervíz • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem • kávézó