Posta Éva: Pihenő napok a Freyában. - Hunguest Hotel Freya Zalakaros

Hunguest Hotel Freya Zalakaros értékelése
9. helyezett a 126 zalakarosi szállás közül

Pihenő napok a Freyában.

2019. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 5.
Baráti házaspárral vettük igénybe a hotel szolgáltatásait. Már második alkalommal voltunk a Freyában. Mindennel elégedettek voltunk: kényelmesek az ágyak, nyugodtan lehet pihenni, finomak, változatosak az ételek, a személyzet barátságos, segítőkész, udvarias. Tökéletes az átjárás a gyógyfürdőbe, talán az élményfürdőhöz egy ingyenes belépőt ajándékozhatnának.

Szeretnéd követni Posta Éva felhasználót?    Igen

Hunguest Hotel Freya Zalakaros
8749 Zalakaros
Thermál u. 7.

2019. szeptember 25.
Mar tobbszor voltunk itt, most sem csalodtunk, /szept 8 tol 4 ejszaka nyugdijas hazaspar/ A ellatas sokat javult reggel este tobb gyumolcs es suti es csokikrem is. Nagyon tetszett, hogy a szalloda nyugdijas programot is hirdet ilyenkor egy kis kedvezmennyel ujra elindulunk....

2019. szeptember 2.
Minden rendben volt. Az étkezés változatos és bőséges. Nagyon jó a szabad átjárás a fürdőbe, bár az élményrészért külön fizetni kell. Hőségben nagyon melegek a szobák légkondi nélkül. Összességében elégedett vagyok.

2019. július 13.
Május közepén jártunk a férjemmel a hotelban, 4 éjszakát töltöttünk el. Mindennel maximálisan megvoltunk elégedve. Személyzet kedves, mindenhol nagy tisztaság volt.Az ételek finomak, bőséges választék, mindig utánapótolták a fogyóban lévő ételeket. Az átjáró folyosó a fürdőbe szuper kényelmes....

Hunguest Hotel Freya, Zalakaros kiemelt csomagajánlatai
 - Kedvezményes nyugdíjas hétköznapok (min. 3 éj)
4 nap/3 éjszaka 10.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, fürdőköpeny- és széfhasználattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-06-12 - 2020-03-31
 - Családi relax napok (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 14.600,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, gyermekbarát szauna használattal
Érvényes: 2019-03-05 - 2020-04-30
 - Freya napok
3 nap/2 éjszaka 13.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, fürdőköpeny- és széfhasználattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-03-05 - 2020-03-31