Pihentető wellness egy szuper szállodában

MenDan Magic Spa & Wellness Hotel ZalakarosMenDan Magic Spa & Wellness Hotel Zalakaros a térképen

Kiváló 2018. augusztusban, a párjával járt ittÉrtékelt: 2018. szeptember 4.
Gyönyörű szállodát sikerült választanunk augusztus végi nyaralásunkhoz! A foglalásnál elmondtam, milyen szobát szeretnék, mikor odaértünk, nem csalódtam! Azt kaptam, amit vártam! Nagy szoba, modern berendezéssel, nagy plazma Tv-vel, erkéllyel, parkra néző kilátással! Kedvesen, üdvözlőitallal fogadtak a recepción. A fürdőszobával kapcsolatban ott is leírtam a véleményemet, 4 csillagos szállodánál a piperebekészítés, sminktükör a minimum, ami elvárható, de ezek csak apróságok! A kéztörlőt nincs hová akasztani, a vizes ruhák nyáron ugyan megszáradnak az erkélyen, de ősszel, vagy tavasszal jól jönne egy ruhaszárító! Az ételek fantasztikusan finomak, nagy választék reggel és este is! ( Hiányoltuk a vizet az asztalról a vacsoránál!!! ) Sütemény, gyümölcs, minden, mi szem-szájnak ingere! Imádtuk az élő zenét, nagyon klassz volt!! A wellness szuper, nagyon tetszett a dzsungel effektusos élményrész! Sehol nem láttunk még ilyet! Jó, hogy este 10-ig van nyitva a medencetér, vacsora után lehet egy jót lazulni!! A szobánk a parkra, fürdőre nézett, gyönyörű a látvány is, egész Zalakaros csodás! Összességében nekünk nagyon tetszett az 5 nap,amit ott töltöttünk! Kár, hogy olyan messze van a lakóhelyünktől! Mindenkinek ajánlom!!!
Személyzet:
Kényelem:Kiváló
Szolgáltatások:Kiváló
Étkezés:Kiváló
Elhelyezkedés:Kiváló
MenDan Magic Spa & Wellness Hotel Zalakaros - SzobákMenDan Magic Spa & Wellness Hotel Zalakaros - Medence/kertMenDan Magic Spa & Wellness Hotel Zalakaros - VendéglátásMenDan Magic Spa & Wellness Hotel Zalakaros - VendéglátásMenDan Magic Spa & Wellness Hotel Zalakaros - EgyébMenDan Magic Spa & Wellness Hotel Zalakaros - EgyébMenDan Magic Spa & Wellness Hotel Zalakaros - WellnessMenDan Magic Spa & Wellness Hotel Zalakaros - WellnessMenDan Magic Spa & Wellness Hotel Zalakaros - VendéglátásMenDan Magic Spa & Wellness Hotel Zalakaros - Külső kép

MenDan Magic Spa & Wellness Hotel további értékelései

2023.11.19gyerekekkel
Zalakaros egyik legnépszerűbb 4 csillagos szállodája, amely a Gyógyfürdő téren található. Ingyenes parkolási lehetőség a téren egy sok férőhelyes parkolóban. Bár az őszi szünet miatt rengeteg vendég volt a szállodában, meg úgy általában Zalakaroson, de mégis maradt szabad férőhely minden nap. A...
2023.08.25
Nagyon szeretem.....A wellness részleg kiváló . Gyönyörű szobák,finom ételek ittmindent a vendégért.Csak ajánlani tudom.
2023.08.03a párjával
Visszatérő vendegek vagyunk és ugyanaz a vélemény mint eddig. Minden maximálisan megfelel egy 4* szállodához. Minden igényt kielégít. A skypool csodálatos!!!

A MenDan Magic Spa & Wellness Hotel legnépszerűbb csomagjai

MenDan Magic Spa & Wellness Hotel Zalakaros - MenDan Wellness Napok (min. 2 éj)
MenDan Wellness Napok
2024.06.01-ig
MenDan Magic Spa & Wellness Hotel Zalakaros - Pünkösd (min. 3 éj)
Hunguest Hotel Pelion Tapolca - Pelion tavaszi hétköznapi akció
Pelion tavaszi hétköznapi akció