PZsu: Napocska szálloda - Hotel Napfény Zalakaros

5. helyezett a 126 zalakarosi szállás közül

Napocska szálloda

Mobilról küldte. | 2019. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. július 23. - 3 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Kedves, barátságos személyzet, igazi családias hely. Mindenkinek ajánlom!
A NApfény hotel a gyerekek szerint a Napocska szálloda!

Szeretnéd követni PZsu felhasználót?    Igen

Hotel Napfény Zalakaros
8749 Zalakaros
Thermál út 10.

2019. augusztus 31.
2019,nyarán voltunk a szállodában! Oda érkezéskor kellemes fogadtatásban volt részünk! A foglaláskor klímás szobát szerettünk volna foglalni,ami felár ellenében van csak.De a szobák csak korlátozott darab számban vannak klímával fel szerelve!Foglaláskor ezt nem árt pontosítani!Wellness részleg...

2019. augusztus 11.
Nagyot tetszett a Hotel, a szoba szintén, de főleg, hogy volt felszerelt kis konyharész vízforralóval és mikróval. Talán egy, ami jó lett volna ha van. Napernyő az erkélyre,a reggeli nap erős fénye miatt.

2019. július 30.
Nagyon kedves és segítőkész a személyzet. Nagyon otthonosan berendezett szoba, amely szépen tisztán tartott. A ételek nagyon finomak voltak és változatosak. Egy dolgot hiányoltam, hogy legalább kedvezményes belépőt nem szolgáltattak a fürdőbe. Egyébként jól éreztük itt magunkat, nagyon kulturált...

Hotel Napfény, Zalakaros kiemelt csomagajánlatai
 - Akciós őszi pihenés (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 8.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sószoba és sómokozó használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-09-01 - 2019-10-31
 - Napi ár félpanzióval (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 9.500 - 26.650,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan wellness használattal, fitneszterem használattal, internettel
Érvényes: 2019-01-28 - 2020-12-31
 - Szilveszter (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 26.650,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, korlátlan wellness használattal, fitneszterem használattal, internettel
Érvényes: 2019-12-29 - 2020-01-02