Angyal Erika: Szuper jó 5 nap a Hotel Vitálban ! - Hotel Vital Zalakaros

Hotel Vital Zalakaros értékelése
8. helyezett a 126 zalakarosi szállás közül

Szuper jó 5 nap a Hotel Vitálban !

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 22.
Férjemmel már 3. alkalommal voltunk a Hotel Vitálban Zalakaroson. Nagyon jól éreztük magunkat mint mindig. A személyzet olyan aranyos kedves volt most is mint idáig. Az ételek finomak, ízletesek, változatosak. A wellness részleg kitűnő. Az úszó medence vize szuper kellemes igazán jó úszásra.
Annyi kis kellemetlenség volt, hogy a fürdőszobában érződött egy kis csatorna szag. De ezt a szellőztetővel megoldottuk. A másik ami kicsit zavaró volt , hogy a gyerekek még este 10 óra után vágtáztak a szőnyeg padlón. Na de ez nem a gyerek hibája. És még valami. Voltak olyan vendégek akik reggel 9-tól 12 -ig, délutántól este zárásig bent ültek a pezsgőfürdős medencébe egy helyen. Sajnos nem jutott eszükbe, hogy esetleg más is szeretne legalább egy 20 percet pezsegni.
Üdv

Hotel Vital Zalakaros
8749 Zalakaros
Üdülő sor 6/b.

2019. október 27.
Mindennel meg voltunk elégedve .A személyzet segítőkész ,figyelmes . Egy pár dolog amit hiányoltunk : a kávémba szerettem volna rizs tejet ,de sajnos nem volt; az édesítő a kávé mellé két szem csak úgy higiénikusan oda pöttyentve a csésze mellé;a második reggelinél már nem volt friss citrom a...

2019. szeptember 9.
jó érzés volt észlelni!!!! Fiatal energikus csapat azért fáradozott ,hogy MI vendégek teljes mértékben jól érezzük magunkat. Hát kedves csapat megtörtént köszönjük! További sikeres napokat kíván: Marianna&István

2019. szeptember 2.
Nagyon kedves volt a személyzet. Személyre szóló asztalunk volt. A wellness részlegen is volt kiszolgálás. Annak a nyitva tartása lehetett volna kicsit hosszabb,még vacsora után szívesen lementünk volna.A szoba tágas és megfelelő volt egy teljes család számára. A tágas erkély kimondottan...

Hotel Vital, Zalakaros kiemelt csomagajánlatai
 - Téli csobbanás (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 12.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázskuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-08-25 - 2020-03-31
 - Téli kikapcsolódás (min. 4 éj)
5 nap/4 éjszaka 10.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, kedvezményes masszázskuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-08-25 - 2020-03-31
 - Napi árak
2 nap/1 éjszaka 7.990,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019-11-13 - 2020-01-05