Angyal Erika

Angyal Erika adatlapja

Regisztráció2019.09.22
Utoljára itt2020.09.09

Kiváló 2022. június 4.a párjával járt itt
Kedves a személyzet. Az ételek finomak,változatosak. A Wellness részleg nagyon jó. Remek a víz hőmérséklete. A pincérek is udvariasak. Talán csak egyetlen rossz dolog volt, hogy a szobánkat a lift mellé kaptuk. Ami állandóan kattogott ahogy elindult. Mellette pihenni nem igen lehet.
Kiváló 2013. június 25.egyedül járt itt
Tisztelt Vezetőség ! Férjemmel nagyon jól éreztük magunkat a Marina Hotelben. A vendéglátás kitűnő volt. Nagyon finomak ízletesek, voltak az ételek. Nem utolsó sorban a szépen elkészített hideg tálak , amik nagyon tetszettek. A rendkívüli gyümölcs kosár , az italok, a sütemények egy szóval minden remek volt.
Átlagos 2018. augusztus 20.a párjával járt itt
A férjemmel voltunk a Répce Hotelben . A Recepción aranyos, kedves a személyzet. A szobában , fürdőben tiszta volt minden. A Termálfürdő jó. Jó az átjárás a fürdőbe. Ami nekem nem tetszett az leginkább az étteremmel kapcsolatos. Az étterembe lépve nagyon ragadt a kő szinte a papucsom cuppogott a padlón.
Hunguest Hotel Répce válasza
Kedves Hölgyem!

Engedje meg, hogy köszönetünket fejezzük ki, amiért legutóbbi pihenésükhöz szállodánkat választották. Reméljük összességében végül kellemes napokat töltöttek el nálunk és sikerült pihenniük, feltöltődniük nálunk.
2018. szeptember 5., , Hunguest Hotel Répce