Kiváló 2020. októberben, barátokkal járt ittÉrtékelt: 2020. október 4.
Ajánlom a helyet másoknak is!
A Hotel szolgáltatásai, elhelyezkedése, a személyzet, az ételek íze, változatossága, a szobák minősége, tisztasága, otthonossága csak egy szóval jellemezhető, KIVÁLÓ! Sok év után - akkor is maximálisan elégedettek voltunk - tértünk vissza és nem csalódtunk. Sokszor fogunk még visszajárni. Csak ajánlani tudom, de erre nincs szükség, mert aki egyszer már volt ott, az biztosan visszavágyik.
Harmadszor járunk a szállodában,most sem csalódtunk! Szeretjük a wellnest jók az ételek,kedves a személyzet! Rend és tisztaság mindenhol! Ismét kellemesen telt 5nap 4 éjszakánk! Változatosság kedvéért most a zölt területre néző szobában voltunk!-nagy szobák,nagy erkély!
Szép Napot! A Hotel Vitalban töltött idő kellemesen telt. Nyugodt, csendes környezetben található. A személyzet kivétel nélkül kedves, illedelmes. Tetszett, hogy az étkezésnél mindenkinek meg van a helye szobaszám szerint, nem kell üres asztalt vadászni. A délutáni sütiparty nemes gesztus volt,...
Személyzet segítőkész odaadó. Séf úr étele sós Séf néni ételébe hajszál Bőséges választék amúgy.. Fürdőszobába meleg víz is olajos thermal Szinte fölösleges... Ruhaszárító nincs az erkélyen.... Sikeres poratka csípésekkel jöttünk haza... Ágy padlószőnyeg. Mem ártana egy fertőtlenítő...