Kiváló 2022. januárban, a párjával járt ittÉrtékelt: 2022. február 14.
Ajánlom a helyet másoknak is!
Sokadik alkalommal látogattuk meg, vettük igénybe a szálloda szolgáltatásait. Itt minden alkalommal jól érhettük magunkat, gyakorlatilag kifogások nélkül. A személyzet, a kiszolgálás családias, az ételek kifogástalanok, változatosak, ízletesek. Egy észrevételünk van, az pedig a termál medence hőfokára vonatkozik. Sajnos a hőmérséklete, kiírás szerint 32-34 C fokos, de a valóságban ez nem igazán elegendő ahhoz, hogy az ember hosszabb időt eltöltsön benne. Ott létünk alatt, más vendégekkel beszélgetve, ez többeket is zavart, hisz egy melegebb vízben tovább tud az ember ücsörögni. Mivel tudomásunk szerint termál vizet használnak, így nem melegíteni, hanem inkább hűteni kell, ami azért nem akkor költség, hogy ne lehetne magasabb hőfokú a medence vize. Sok vendég ezért nem lesz visszajáró. Mi kitartunk és amikor csak lehet, megyünk, viszünk másokat továbbra is.
Harmadszor járunk a szállodában,most sem csalódtunk! Szeretjük a wellnest jók az ételek,kedves a személyzet! Rend és tisztaság mindenhol! Ismét kellemesen telt 5nap 4 éjszakánk! Változatosság kedvéért most a zölt területre néző szobában voltunk!-nagy szobák,nagy erkély!
Szép Napot! A Hotel Vitalban töltött idő kellemesen telt. Nyugodt, csendes környezetben található. A személyzet kivétel nélkül kedves, illedelmes. Tetszett, hogy az étkezésnél mindenkinek meg van a helye szobaszám szerint, nem kell üres asztalt vadászni. A délutáni sütiparty nemes gesztus volt,...
Személyzet segítőkész odaadó. Séf úr étele sós Séf néni ételébe hajszál Bőséges választék amúgy.. Fürdőszobába meleg víz is olajos thermal Szinte fölösleges... Ruhaszárító nincs az erkélyen.... Sikeres poratka csípésekkel jöttünk haza... Ágy padlószőnyeg. Mem ártana egy fertőtlenítő...