PITYOR: Jól éreztem ott magam? - Park Inn by Radisson Zalakaros Resort & Spa Zalakaros

Jól éreztem ott magam?

2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 15.
Már harmadjára kerestem fel a szállodát és nem csalódtam. A szolgáltatások továbbra is magas színvonalúak és ezt már mások és én is többször leírtuk.
Nekem feltűnt a recepciós munkatársak alul képzettsége és szenvtelen - mosoly nélkülisége.
Az viszont mellbe lökött és enyhe pitiségnek tartom, hogy az étteremben este nem lehet sima vizet kérni. Ez amerikai üzemeltetésű szállodánál furcsának tűnik.

Személyzet:

Szeretnéd követni PITYOR felhasználót?    Igen

Park Inn by Radisson Zalakaros Resort & Spa Zalakaros
8749 Zalakaros
Üdülő sor 1.

2019. augusztus 15.
Nagyon praktikus az átvezető folyosó a fürdőbe.Rendkívül kedves,segítőkész a személyzet.Gyermekbarát hotel.Bőséges a reggeli és a vacsora is,mindemellett nagyon finom.Csak ajánlani tudom!Visszatérő vendégek leszünk.

2019. augusztus 12.
Ami tetszett: A hotel tiszta, szép és rendezett, közvetlen átjárással és ingyenes belépéssel a Zalakarosi Élmény- és Termálfürdőbe. A gyerekek miatt nekünk ez fontos volt. A személyzet rendkívül kedves és mosolygós, az ételek szenzációsan finomak. Az általunk meglátogatott hotelek közül messze a...

2019. július 5.
Kétszer voltunk a hotelben. Tiszta, szép, közel van a fürdő. Az ételek finomak, de semmi extra. Az ott tartózkodásunkkor az idős külföldiek amit műveltek a reggelinél, vacsoránál az borzasztó....kézzel dobálta vissza a véletlenül kiesett rántottát az edénybe, lökdösődnek,...

Park Inn by Radisson Zalakaros Resort & Spa, Zalakaros kiemelt csomagajánlatai
 - Napi ár (1 éjtől)
2 nap/1 éjszaka 18.240 - 19.200,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, széf használattal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2017-08-21 - 2020-12-30
 - Kedvezményes ajánlat
4 nap/3 éjszaka 17.328 - 19.317,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, széf használattal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2018-10-12 - 2020-12-30
 - Foglalj időben! (1 éjtől)
2 nap/1 éjszaka 17.280 - 27.520,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, széf használattal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2018-10-12 - 2020-12-23