József 65 éves: A valóság is megszépül a Hotel Radissonban - Park Inn by Radisson Zalakaros Resort & Spa Zalakaros

A valóság is megszépül a Hotel Radissonban

2020. októberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2020. október 9.
Már sok 4 csillagosban jártam, ez a szálloda a legjobbak közül való. Mivel gyógyfürdő kapcsolódik, így napközben ez behatárolja a szabadidőt, viszon vacsora után már semmi program. Ez hiányzik. Eddig 2 szállodában volt esti program/ 1 élőzenés-táncos, a másik késő esti túrás/ Aszobai TV kiváló, de én szeretnék esti későbbi -fizetős-programot, pl a településen körbevezetni, mert erre bizony nem volt idő. Nekem kicsit messze van, de szeretnék még ide eljönni! Ajánlom másoknak is! Mindig párban utazom, ez most kivétel volt. Dr R. J.

Szeretnéd követni József 65 éves felhasználót?    Igen

Park Inn by Radisson Zalakaros Resort & Spa Zalakaros
8749 Zalakaros
Üdülő sor 1.

2020. szeptember 9.
Elhelyezkedés kiváló, nyugalom kiváló, a fürdő rész kiváló, étterem kiváló....a szoba pár kisebb esztétikai hibától eltekintve megfelelő volt/penészes zuhanyzó, a falak piszkosak és foltosak voltak/ Az étterembe nagyon sokan voltak egyszerre, a vírus helyzetet nem igazán kezelték, hogy egyszerre...

2020. július 27.
8 éves unokánkkal töltöttünk el 6 éjszakát a Park Inn by Radisson Zalakaros Resort & Spa Hotelben Zalakaroson. Ami tetszett: A személyzet udvariassága és segítő készsége. Minden külön kérést azonnal teljesítettek. A szoba kényelmes és csendes volt. A takarító személyzet ügyelt a tisztaságra....

2020. július 27.
A szálloda nagyon nagy előnye, hogy közvetlen átjárási lehetőség van a zalakarosi fürdőbe, így akár rossz idő esetén is csak egy folyosón kell átmenni a termalba. A szállodába belépve nagy tér fogadja a vendégeket, bárok, recepció, gyerek sarkok. Az étterem és a gasztronómia mindent felülmúló,...

Park Inn by Radisson Zalakaros Resort & Spa, Zalakaros kiemelt csomagajánlatai
 - Ugorj fejest a nyárba! (1 éjtől)
2 nap/1 éjszaka 18.750 - 36.250,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, széf használattal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021-06-15 - 2021-08-31
 - Előzd meg a nyarat! (1 éjtől)
2 nap/1 éjszaka 18.750 - 33.600,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, széf használattal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021-04-30 - 2021-06-14
 - Tavaszváró kiruccanás (1 éjtől)
2 nap/1 éjszaka 16.400 - 30.400,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, széf használattal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021-03-01 - 2021-03-31