Kiváló 2013. szeptemberben, családjával járt ittÉrtékelt: 2014. február 26.
Ajánlom a helyet másoknak is!
2013.Szeptemberében voltunk. Nagyon jól éreztük magunkat. A szálloda szép,a személyzet kedves,az ételek finomak voltak. A wellnes részleg tiszta és a medencék is szuperek. Remélem még vissza tudunk menni. A szálloda központi helyen van a fürdő is nagyon közel van hozzá. Mindenkinek szívből ajánljuk.
A hotel gyönyörű. Mindenütt makulátlan tisztaság van. A szoba jól felszerelt, az ágy matraca rendkívül kényelmes, igazán pihentető alvást nyújtott a számunkra. Az erkélyről a hangulatos kertre nézhettünk, mely különlegesen szép volt a pálmafákkal és a fehér homokkal. A pihenő ágyak...
Nagyon jól éreztük magunkat a Belenus Hotelben. Az ár-érték arány kiváló, az ételek finomak és változatosak voltak, a személyzet pedig végig kedves és figyelmes volt velünk. Kellemes, pihentető napokat töltöttünk itt, biztosan visszatérünk még.