petra1011

petra1011 adatlapja

Regisztráció2013.12.27
Utoljára itt2014.02.26

Kiváló 2013. december 27.gyerekekkel járt itt
A szálloda nagyon tetszett az egész családnak.Az ételek finomak voltak és bőségesek.Az wellness részleg is jó volt,jó nagy térben helyezkedik el. A kiszolgáló személyzetről is csak jókat tudok írni. Mi szívesen visszamennénk bármikor.A játszószoba pedig jó ötlet,nem mindenhol lehet ilyet találni.
Kiváló 2014. január 22.gyerekekkel járt itt
Januárban töltöttünk itt hétvégét. Nagyon jól éreztük magunkat,a gyerekeknek is tetszett minden. a szobák és maga a szálloda nagyon szép és tiszta. Mivel mi már több szállodában is voltunk egyvalamin kéne változtatni: az ételválasztékon,egy kicsit lehetne többféle étel. De a wellnes részleget ebben a szállodában találtuk a legjobbnak.
Kiváló 2014. február 22.a párjával járt itt
Nagyon jól éreztük magaunkat. Minden szolgáltatás első osztályú volt. A szálloda tiszta,a wellnes részleg csodálatos,a személyzet kedves és segítőkész.Az étel választék sokoldalú,mindent meg lehetett találni.Szívesen visszamennénk csak a távolság egy kicsit nagy Kaposvártól,de megéri elmenni.